Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solo oynamalık ama interaktif oyun

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

rp'lik bi olayım yok düz oynarım.

Ben en çok itemizasyona önem veriyorum, karakterin gelişimini hissedebiliyor muyuz?

skillerde morph denen olaylar var benim çok hoşuma gitmişti. skiller kullandıkça level atlıyor. level 4'ten sonra morph seçeneği geliyor. varolan skilli 2 seçenekten birini seçerek yeni bir özellikle daha güçlü hale getiriyor.

sonradan bunları resetleyebiliyorsun tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

rasmon'un ilk sayfada istediklerine göre eso veya swtor ama swtor subs almayanı çok fazla limitliyordu ben en son baktığımda, (kısıtlı para haznesi, süper kısıtlı pvp katılımı vs) eso hiç kısıtlamıyor. swtor'da forum temelli guild şu an var mı bilmiyorum, eso'da var ama. sci-fi mı fantezi mi daha cazip ona göre düşün rasmon.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Solo ama interaktif olarak Moba öneriliyor.

Dota oynadığım günlerde oyun başı solo mid yazıp oyun boyu ordan ayrılmayan ruslar da bu kafayla oynuyordu demek ki oyunu, boşuna yargılamışız adamları.

Dota zor oyun olm vakit ayıramıyorum o kadar, hots daha sade basit.

casual adamın aşkı ya hots.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

rasmon'un ilk sayfada istediklerine göre eso veya swtor ama swtor subs almayanı çok fazla limitliyordu ben en son baktığımda, (kısıtlı para haznesi, süper kısıtlı pvp katılımı vs) eso hiç kısıtlamıyor. swtor'da forum temelli guild şu an var mı bilmiyorum, eso'da var ama. sci-fi mı fantezi mi daha cazip ona göre düşün rasmon.

Oyunlarda sci-fi'den nefret ediyorum. ESO deneyeceğim sadece ekran kartı req olarak 6850 sınır olarak gösteriyo sitesinde. Bilin bakalım benim kartım ne.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Sam said:

Oyunlarda sci-fi'den nefret ediyorum. ESO deneyeceğim sadece ekran kartı req olarak 6850 sınır olarak gösteriyo sitesinde. Bilin bakalım benim kartım ne.

Seneye doğum gününe artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

:D

skyrim candır.
ya aslında survival falan sarabilirsin, bak subnautica çok güzel
KSP de muhteşem zaten ama türü severmisin bilmem.

poe seviyosan hots oyna şişte

Suark said:

illa açıklattıracanız :&

yav simdi senin zamanin yok sonuc olarak
ama böle tepeden bakmalı ortaçağlı büyülü vurdulu kırdıları seviyosun belliki

hots işte, 2 sıkımlık atıosun 1 saatte, e vurdulu kırdılı, tepeden bakmalı, işte progress falanda var.
hem başkalarıyla oynuosun felan

http://i.hizliresim.com/gq2Ep3.png
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...