Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solo oynamalık ama interaktif oyun

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

bingildak said:

1st veya 3rd oluyor eso isteğine göre de. makine katili. grafikleri kısınca belki iyidir ama genel olarak şehirlerde performans yerlerde sürünüyor. high end pc ile detaylar açıkken ben şehirde 35-40 fpslere kadar düşüyorum.

lan ben 35 fps alıyorum diye bıraktım heralde pc yetmiycek diye. ilerde pvpde raidde sıkıntı çıkmaz mı

12 kişi raidi, büyük ihtimal şehirden daha az kasıyordur ki mekanlar hep kapalı mekanlar. ben wowdaki gibi büyük açık alanlar görmedim hiç instancelarda.

onun dışında oyunun motoru patlak, fps yüksekken bile bir hantallık varmış gibi hissettiriyor. diğer oyunlarda hissettiğin akıcılığı vermiyor naparsan yap. 120 fps de de aynı durum var.
Sosyal ağlarda paylaş

illa açıklattıracanız :&

yav simdi senin zamanin yok sonuc olarak
ama böle tepeden bakmalı ortaçağlı büyülü vurdulu kırdıları seviyosun belliki

hots işte, 2 sıkımlık atıosun 1 saatte, e vurdulu kırdılı, tepeden bakmalı, işte progress falanda var.
hem başkalarıyla oynuosun felan
Sosyal ağlarda paylaş

ESO'yu da GW2'yi de oynamış biri olarak önerdim sana.

İnteraktif yazıyor başlıkta, eso en az interaktif olan oyun. Oyun MMO gibi değil çünkü. Yavaş yavaş levellayayım, hikayeli questler olsun, zonelar güzel olsun falan diyen adam için güzel. ama MMO hissiyatı sıfır, co-op skyrim gibi.

GW2 öte yandan interaktifin dibi. Her şekilde bir yerde bir event, bir world boss oluyor, bir dungeon & fractal falan farmlayacaksan sadece sıkıldığı için sana yardım eden adam falan bulabiliyorsun.

Hatta 1 haftadır oynuyorum, training guildler çıkmış. Adamlar oyunda raidlere millet alışsın, taktikleri öğrensin diye gönüllülük prensibi ile seni alıp raide sokup öğretiyorlar, bunun için guild açmışlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar da sıfır interaktivite diye abartma. map üzerinde Anchor'lar var, anchor açıldığı zaman hemen millet toplanıyor en az 20 kişi. world bosslar var, tek başına kesmen sanırım mümkün değil. ayrıca sadece grupla progressleyebileceğin, solonun mümkün olmadığı tek başına koca zone var craglorn diye. single player experience kısmı kuvvetli diye de itin götüne sokmayın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...