Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

o ne demek be? sen onların haşlanmadığını mı düşünüyorsun gerçekten? :D sadece kalitesiz ve leş sosis koyuyorlar ama haşlanmamış olmalarına pek ihtimal vermiyorum :D

soslu değilse eğer sosis haşlamıyorlar emin olabilirsin :)

bugün de gelen sayın patidaşlarıma teşekkür ederim. guacamole sosu çok sevdiğini söylediği içinkumpirin yarısını doldurmuş olabilirim :)

gazoz hediye kampanyamız son hızla devam etmektedir :D
Sosyal ağlarda paylaş

oha ciddi mi la. kumpir yemeyeli 10 sene falan oldu o yüzden iddia etmem zor yani ama aşırı saçma geliyor. bir masrafı yok, bir fazla eforu yok, 10 dakika kaynar suya koyuyorsun yani. zamanında çiğ çiğ sosis mi yedik vay anasını :D kumpirin içindeki 1001 tane farklı tattan dolayı anlamamışız :D

olm kaçta açıp kaçta kapıyonuz söylemedin bak. yarın yine gelecem, yine hala açmamış olacaksınız, girip kendim yapıcam kumpirimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

oha ciddi mi la. kumpir yemeyeli 10 sene falan oldu o yüzden iddia etmem zor yani ama aşırı saçma geliyor. bir masrafı yok, bir fazla eforu yok, 10 dakika kaynar suya koyuyorsun yani. zamanında çiğ çiğ sosis mi yedik vay anasını :D kumpirin içindeki 1001 tane farklı tattan dolayı anlamamışız :D

olm kaçta açıp kaçta kapıyonuz söylemedin bak. yarın yine gelecem, yine hala açmamış olacaksınız, girip kendim yapıcam kumpirimi :D

aga sen 1-2 arası gel, afyonumda patlamış olur 2 sohbet ederiz:D

türkiye büfeciğinle o kadar çok "ver gitsin ya"cılık var ki.

bi ara üşenmezsem yazarım ama en basit şekilde söyliyim size, 3 liranın altında yediğiniz tavuk dönerden şüphelenin derim (istanbul için)
Sosyal ağlarda paylaş

sizi tebrik ediyorum. parasını verip de adam gibi kumpir yiyebildiğin mekan yok cidden. yeniköy sahilde 2-3 tane kumpirci var. ucuzcu olanı da kötü pahacısı da kötü. malzemeler leş. insan kumpiri nasıl düzgün yapamaz değil mi?

keşke yeniköy tarafına falan da açsanız. buralarda çok godoman var. 35 liraya kumpir yer eğer kaliteli yaparsan. ufak ara sokaktaki dükkanlardan sadece yemek sepeti üzerinden çok iyi para kazanıyorlar. (ana cadde üzerinde kiralar astronomik)

ben anadolu tarafına geçmeyeli yıl falan oldu ama yolum düşerse gelip denemek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...