Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spor ve mutluluk ilişkisi

Bone

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

ben 2 ay 50'de tıkandı sandım. 2 ayda 50ye geldim diyosan daha ne istiyosun lan çok normal

çok yavaş ilerledim çünkü.
boş bardan 40a fln rahat geldim de, 40-50 arası uzun sürdü, 50den sonra artmadı bile sdf
vucudun max limiti de bu olabilir diyecem de, max için çok az sanki 50-60kg
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende ciddi anlamda bu durum var. fakat şöyle, sıradan spor yapmak bir işe yaramıyor. ağır spor lazım.

mesela snowboarda uludağa çıktım öğrenicem derken gün sonunda mükemmel hissediyordum.

spor salonunda en son 2009muydu bir kürek aleti vardı, baya çektikçe suda dönen paletleri falan vardı bir de o. bir daha hiç bir spor salonunda denk gelmedim ona.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

ya bende ciddi anlamda bu durum var. fakat şöyle, sıradan spor yapmak bir işe yaramıyor. ağır spor lazım.

mesela snowboarda uludağa çıktım öğrenicem derken gün sonunda mükemmel hissediyordum.

spor salonunda en son 2009muydu bir kürek aleti vardı, baya çektikçe suda dönen paletleri falan vardı bir de o. bir daha hiç bir spor salonunda denk gelmedim ona.

bütün zengin salonlarında var. yılda 3k ver hemen beliriyor o kürekler asdas
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

house of cardsta vardı bu alet galba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...