Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Split (2017)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
ben beğendim, klasik kızları köhne eve kapatalım tek tek öldürelim korku filmlerinden çok farklı (ki severim dandik korku filmlerini, ormanda teenage öldürmece işkence etmece vs)

adamı gerim gerim germese de (ki böyle bir amacın olduğunu da pek sanmıyorum) yine de son dakikasına kadar pür dikkat seyrettiriyor.

bir de oynayan kız çok güzel :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
masa said:

ancak sondaki olayın gerçek olması mümkün değil. çoklu kişilik bozukluklarında karakterler insan olmak zorunda. birkaç ufak eleştirilebilecek nokta daha var. onun dışında güzel.

Fakat filmin en sonundaki Unbreakable bağlantısı düşünüldüğünde, zaten gerçekçi olmak gibi bir iddiası olmadığı anlaşılıyor. Bu film Shyamalan'ın süper kahraman evrenindeki bir origin hikayesi gibi yorumlanabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

guzel film. bu da shyamalan bunun uzerine en azindan 3 tane guzel gibi gozuken ama dandini olan film cekecek manasina geliyor sdfg. simdi cooldown'a girdi adam 3-4 sene. arada bir boyle geldigi surece raziyim.

keske devamli split personality otesinde cunku karakterlerin hastaliklari farkli, bilim aciklayamiyor vesaire diye tekrarlamasaydi. ilk sekiz belirtisinde anlamistik yirmi iki kez tekrarlamasina gerek yoktu sdfg.

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

guzel film. bu da shyamalan bunun uzerine en azindan 3 tane guzel gibi gozuken ama dandini olan film cekecek manasina geliyor sdfg. simdi cooldown'a girdi adam 3-4 sene. arada bir boyle geldigi surece raziyim.

Bundan sonraki filmi,

Bruce Willis vs James McAvoy + Samuel L. Jackson.
http://www.theverge.com/2017/4/26/15437042/unbreakable-trilogy-glass-release-date-bruce-willis
"M. Night Shyamalan has hopped on Twitter to unveil some new details about the third installment in his Unbreakable series — most importantly that it’s called Glass and it’s coming out on January 18th, 2019."

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...