Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

sen ne kadar kendini geliştirsen de, ne kadar ona birşeyler katabileceğini düşünsen de ve onu ne kadar seveceğini de düşünsen de değişen birşey yok, stepne oluyorsun, ben de benzer durumdaydım bir zamanlar. uzatmadan bitir derim ama kendin yaşayarak öğreneceksin stepne olduğunu ahah.

ayrıca arabanın olup olmamasının kızın gözünde hiçbir önemi yok, sen sadece kendinde eksik olan noktaları arıyorsun şu durumda. benim caseimde araba da vardı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Kız depresyonda, doğru.
Depresyonda olmasının sebebi de başka birine duyduğu ilginin yüzeye çıkıp, sana duyduğu ilgiyi geçecek noktaya gelmesine karşı çaresiz kalmış olması. Böyle olmasını istemiyor, doğru da bulmuyor, ama her kadın gibi buna bir çözüm bulamadığından, senin üzüntün karşısında ezilip, dürüst bir şekilde durumu da sana anlatamadığı için senden kaçıyor.

Bu daha önce takık olduğu bir adamın ona ilgi göstermiş olması sebebiyle olabilir, senin ona ilgi gösteremediğin bir dönemde yeni birinin ortaya çıkıp ilgi göstermiş olması olabilir, bütünüyle platonik bir şey olabilir ama esas sorun bu. Hepimizin elli defa başına geldi ve hiç sektirmeden olayın arka planı bu çıktı.

Ondan önce sen hamle yap ve bırak. Köpeği olsun o peşinden koşsun falan bunları da geçelim. O kızla birlikte olman sana bir şey katmayacak bundan sonra ama köt diye bu kararı verip, bu kararın arkasında durabilmen seni çelik gibi güçlendirecek bir ateşe sokup örste dövme süreci olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeni temenni ederim.

Dostum dediğin gibi, bir problemim var şimdi anlatmak istemiyorum senle ilgili değil dedi son buluşmada. Problem benle ilgili dedi ve durum bu sanırım.
Kişisel gelişimim adına böyle bir karar vermek güçlendirecek beni biliyorum ama sanki bu kadar emeğimden sonra kötü taraf ben olacakmışım gibi geliyor ortak arkadaşlarımızın gözünde mesela.

[hr]
deadwoll said:

Oyle telefonla, mesajla olmaz abi elinde tutmak istiyorsan. Git kapisina dayan, sikintisi neyse al agzindan. Bir de kibar davranma cok, bizim millet kibarligi ibnelikle es deger tutuyor cinsiyeti farketmeksizin. Ha bazen de kibarligin bokunu cikartinca cok yapay ve itici duruyor. Dengeyi kurmak lazim.

Dipnot eklemek gerekirse, bence kiz senin onu ne kadar sahiplendigink gormek istiyor olabilir. Beni kaybetmemek icin neler yapacak acaba diye fantazilere dalmis olabilir. Tanimadan bir sey soylemek imkansiz ama kadin kafasi psd kafasindan beter.

Birkaç gün dayanıp ya oturduğu semte gidip şurda kahve içiyorum bekliyorum gel diyeceğim ya da arayıp durumdan sıkıldım buluşalım artık diyeceğim. 2.durumda olumlu yanıt alamazsam 1.opsiyonu kullanacağım.

[hr]
ascraeus said:

kızın bahsettiği depresyon ex'ten ayrılma depresyonu. 14 şubat öncesi ex'i kızı yoklamış ve sen şehir dışındayken bi boklar olmuş. senden kaçması, ağlama falan hep suçluluktan.

bu mevsimde ülkenin batı ve kuzey batı bölgelerinde sıkça görülen bi vakaa

Dediğim mantıklı dostum, son ex'i ayrılmaya karar veren taraf olmuş rüyaydı bunlar demiş ve kız yıkılmış. Buna rağmen ona karşılık verdiyse lanet olsun böyle işe.

[hr]
yekeyeke said:

Op zaten bu durumda olmasa başlık açar mı, adam yardım istiyor, mızrağı fark ettirdik, şimdi sıra yardımda. Ayrılcılar zart diye ayrılamıyor op, ona göre nasıl ayrılır ince ince anlatın adama, yoksa ilgiyi gördü, aşık oldu, mızrağın farkında ama en az 1 sene acı çekecek.

Teşekkürler dostum.

[hr]
Ryzer said:

op'ye kimse geçmiş olsun dememiş galiba. geçmiş olsun abi.

Sağolasın dostum çok teşekkürler.

[hr]
Red said:

ilk mesajı okudum. hikaye beni liseye götürdü nedense. op 17-19 olabilir. kızın söylediklerini görünce gülümsedim. çok klişe artık.

kız seni istemiş almış. sonra da sıkılmış bariz. muhtemelen tipitipin birine aşıktır. mesajından naif olduğunu çıkarırsak terk edilme nedenin bu.

kadın milleti şeytanlığı bizden daha iyi yapıyor. hah diyorsun bu saatten sonra yemeyiz bunları bi bakmışsın bi üst level şeytan çıkmış karşına tekrar dsfs.

Yaş 25, kızınki 20 dostum. Bu arada kızın boyu 1.81, benimki 1.85.

Allure- said:

sen ne kadar kendini geliştirsen de, ne kadar ona birşeyler katabileceğini düşünsen de ve onu ne kadar seveceğini de düşünsen de değişen birşey yok, stepne oluyorsun, ben de benzer durumdaydım bir zamanlar. uzatmadan bitir derim ama kendin yaşayarak öğreneceksin stepne olduğunu ahah.

ayrıca arabanın olup olmamasının kızın gözünde hiçbir önemi yok, sen sadece kendinde eksik olan noktaları arıyorsun şu durumda. benim caseimde araba da vardı mesela.

Arabada bir çift görmüştük bir kere ışıkta beklerken. Keyfe bak demişti, alırız demiştim ben de. Küçük de olsa artısı olurdu sanki dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

XLegolas said:

grafiksiz anlamıyoruz grafikle anlat

http://i.hizliresim.com/VPodLy.png

Karıkız için kullandığımız indikatörlerden en önemlisi RSI (Relative Sexing Index).
Çeşitli türleri olmakla beraber en yaygın kullanılanı RSI 14'tür. Bu endekse göre kıza verilen değeri 0 ile 100 arasında her 14 günlük periyot için puanlarız, puanı 30'dan aşağı çıkarsa undervalued, 70'ten yukarıda çıkarsa overvalued deriz.

Üstteki grafik örnek bir beyaz yakalı selin için RSI(14) grafiği. Düşey eksende RSI skoru, yatay eksende ise periyotlar var.
Grafiği yorumlamak için bazı noktalara numara koydum, bunlaın ne anlama geldiğine bakalım;

1- Erkekler her yatırımcı gibi küsküsünün getirisini maksimize edecek şekilde karı kıza yatırım yapar. Yatırımını iyi yönetenler Alfa Erkekler'dir. Onlar yumurtaları tek sepete koymaz. Portföy oluştururlar. 70'in altında RSI skoru olan kızlara yatırımlarını erkenden yaparlar. 1 nolu noktada bir alfamızın op'un hatuna yatırım yaptığını görüyoruz. Alfa bunun gibi RSI 70 altı bir çok kıza yatırımını yapmış, sonra beklemeye başlamıştır.

2- Kızın değeri arttıkça erkeklerin daha çok dikkatini celbetmesi sonucu 2 nolu noktada beta op'umuz da trene atlamış. Atladığı noktada kız overvalued 70 sınırına çok yakın, bazı hıyar betalar 70'in üzerinde bile atlayabiliyor. Yazık.

3- Bu noktada kızın RSI'ı artık 70 üzerinden dönüşe başlar, gereğinden fazla değer gören kıza kar satışlarının gelmesi ile birlikte op'dan önce kıza yatırımını yapan alfalar ekmeklerini yer, ercümentlerini şenlendirir, kulak memelerini yumuşattırır ve çekilirler. bu noktadan sonra kızın RSI düşmeye başlar artık. Fakat beta op hala karını alamamıştır. çünkü ona sıra gelmez. önceden yatırım yapanlar hem kızın kafasında daha iyi yer edinimiştir, hem de alfaların gelir düzeyleri spekülatif hareketlerde kar satışı yapmalarına müsaittir.

4- Gelen kar satışları ile değeri düşmeye başlayan kız bu evrede kendini depresyonda olarak tanımlar. 'konuşmak istemiyorum canıms', 'içimde çözümleyemediğim bir şeyler var', 'dalağımda düğümlenen aşkın böbreğimde dışavurumunu seziyorum' gibi laflarla aslında köppek gibi bildiği bir gerçeği gizler: "değeri düşüyor". Artık biliyor ki her verdiğinde biraz daha kar realizasyonu ile alfalar kendisini tek edecek. Bu durumda op'un karını reazlize etme şansı da azalmış olur. bu sırada tahtaya yeni alıcı gelme ihtimali de azalıyor tabi çünkü düşüş trendindeki kıza 30'lardan alım yapmak daha karlı. Örneğin 50'de aldığın kızı realize etmek için vogue'da yemek yedirirsin ama 25'ten aldığın kızı evde blush+penneye kafalarsın. Bu sırada op ise yüksekten pegasus almış mynet finans yatırımcısı gibi 'selin ya noooldu selin, selin mutlu olalım selin' diye debelenir ki o da karını alsın. ama beta op o noktayı çoktan kaçırmıştır.

5- burası artık selinin undervalued olduğu zamanlara tekabül eder. op bu noktaya kadar zaten dayanamayacağı için zararını realize ederek kızı unutur. yeni alfalar için ise bu noktalar alım fırsatıdır.

Teşekkürler dostum emeğin için. Hiç böyle ilerleyim istemedim, doğal olayım kıza verdiğim değeri hissettireyim istedim. Yapamıyorum öbür türlüsünü, özellikle onu terk etme gibi bir durumda dağılacağını bildiğim kızlara yapamıyorum bunu kıyamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Allure- said:

Birde genelde "bazı kadınlar" spesifik özelikler de ortaya koyamıyorlar "adam olsun" "insan olsun" gibi torba yasaları var mesela...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 15 sayfalık mızraklı simitli sohbete adam gelip ilk mesajındaki üslupla teşekkür etmiş. Sosyal bir deney gibi ama adam gerçekten de naif sanırım, daha da üzmeyelim. Daha genç adammışsın, neler gelir geçer, hatun nasıl geldiyse öyle gider, yarın bir gün senleyken başkasına da yamanır ilgi için, sen kıyamıyosun ama sana kıyıyorlar, önündeki maçlara bak gitsin, boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

sana kızın senden hoşlandığını ettiğini söyleyen arkadaşların kızın takıntılı olduğu bi eski erkek arkadaşı varmı yokmu bilmiyormu? veya sormadıysan soruver işte durumu arkadaşlarına.

öyleyse zaten durum hiç zorlanamana gerek yok.ha ama binde bir ihtimalde olsa belki hakkaten ağır bi depresyon geçiriyor sen başka kanıyla posta koyup pişman olma sonra.

gerçi boşver bikez daha düşündümde napcan depresif insanı,salla gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...