Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:

Şu konumdan işler geri dönmez, çok zorlayıp kendini de yıpratma.

Emin ol değmez. Geri dönse bile eskisi gibi olmaz, illaki bir yerde yine patlar. Sana tavsiyem arayıp sormaman yönünde. O ararsa konuş, havadan sudan, ilgi gösterme yani. Yalan dolan bu psikolojim bozuk mavraları. Şu an kız sana böyle bir tepki verdiği için psikolojik olarak böyle davranıyorsun. Ölüp bittiğin yok.

Tek şekilde döner.Kaçan kovalanırı uygulicaksın.Abi asla bir insana onsuz yaşayamayacsğınız izlemini vermeyin.Seni seviyorum bunu biliyorsun ama böyle devam edemem ben.Ayrılmamız en iyisi de ve ondan önce ayrıl.Yoksa sittin sene bi cacık olmaz o ilişkiden.Noluyoruz ya terkedildim sinyalini bilinçaltına yollattın mı o düşecek peşine
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Bu arada bilen biri tuto yapsın sevabına, sorunsuz kız nereden bulunur diye, bu alanda hakim olan ithal ikameci yapıyı kıralım artık.

ben bir ara bununla ilgili yazsam iyi olur aslında. nereden bulunur türkiyede bilmiyorum ama en azından ilişkinin ilk başlarında bile görebileceğiniz çok ince sinyaller var, gördüğünüz an kaçın gibi şeyler.

aşk en güzel duyguymuş, bu kadar varoş bir şey olamaz ya. araba radyosunda demet akalın da dinleyip atarlanıyor musunuz?

olm ne dolmuşum lan ben. dün de eski sevgilim yazmış rüyamda seni gördüm, sex döndürüyorduk diyor. ulan hani yeterince dindar ve milliyetçi değildim de benden ayrıldın. ahahaha. nelerle cıktım ben ya.
Sosyal ağlarda paylaş

OP, kız seni kafasında çoktan bitirmiş zaten, şimdi minareyi kılıfa geçirme dönemi başlamış.

Depresyon ilk adım.

Olmuyo, hazır değilim, daha çok yanlız kalmaya ihtiyacım var, seninde vaktini boşa harcamak istemiyorum, o yüzden en iyisi ayrılalım. İkinci adım.

Muhtemelen 2 aya kadarda bi başkasıyla gördüğünde "depresyondan çıkmamda çok faydalı oldu, aslında iyi biri" falan der. Üçüncü ve son adım.
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Çok güzeldi her şey, ilk buluşmada çiçek aldım, onunlayken kelimelerimi çok düzgün seçtim, muhtemelen onun kadar argo kullandım. Aynı şekilde o öpmeden dudağından öpmedim yani elime koluma da sahip çıktım her erkeğin yapması gerektiği gibi.

buraya kadar okudum doğal seçilim için zayıfsın abi. kız da zaman içinde bunu anlamıştır. geçmiş olsun.

centilmenlik bu değil bu arada. kapısını açıcan, sandalyesini çekicen ama o popoya da ansızın şaplağı atıcan.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten yaşanan üzüntü kızı kaybetmekten değil, muadilini bulamayacak olmanın verdiği keder.

iki tarafın da aynı derecede imkanı olsa zerre kahır cekmez ki kimse. aynı avrupadaki gibi isyan eden sikiri ceker. budapestede bir köpek muamelesi var kızlara şaka gibi ya. bu insana da boyle davranılır mı diyosun. her kız ilgisizlikten şikayetci. neden? CÜNKÜ HER YER ORTA VE ÜZERİ KALİTEDE KADIN AMK
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

beatifulmind said:

Çok güzeldi her şey, ilk buluşmada çiçek aldım, onunlayken kelimelerimi çok düzgün seçtim, muhtemelen onun kadar argo kullandım. Aynı şekilde o öpmeden dudağından öpmedim yani elime koluma da sahip çıktım her erkeğin yapması gerektiği gibi.

buraya kadar okudum doğal seçilim için zayıfsın abi. kız da zaman içinde bunu anlamıştır. geçmiş olsun.

centilmenlik bu değil bu arada. kapısını açıcan, sandalyesini çekicen ama o popoya da ansızın şaplağı atıcan.

hahah şunu anlamam bi 23 senemi falan aldı. sonrası baya keyifli
Sosyal ağlarda paylaş

Ya durup dururken, daha yeni yeni görüştüğünüz bir dönemde böyle salaklık yapan biriyle senelerce veya hatta bir ömür boyu nasıl yaşayabilirsin zaten. Hiç kendini yorma, geyik olsun falan diye de söylemiyorum. Kendine bozuk olmayan birini illa bulursun. İnsanlar abuk sabuk drama dizileri izleye izleye nasıl normal davranış göstereceğini unuttu.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

beatifulmind said:

tam bunu quote'lamaya gelmiştim ki varmış.
beatifulmind sorun ortada dostum, de tabi sen simdi ne desek anlayamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

her kadının böyle dönemleri var abi panikleme hemen ama aynı zamanda da hazırla kendini.kızın ya gerçekten ruh hali iyi değil veya senden sevgi ve ilgi görünce şımarıp ilgisini kaybetmiş olabilir.idealist/romantik tipler kızların ilgisini çekmiyor veya ilgisini kaybetmesine sebep oluyor.

ha gidip başkalarıyla eğlenip orda burda fotolar paylaşsan kısaca ''lan sanamı kaldım''gibi takılsan eminimki hemen arar,eder seni.akılları başlarına anca böyle geliyor çoğunun(özellikle türk kızlarının) ama bu tarz bi insan olmayınca,nazik,kibar karşısındakinin duygularına önem veren bi insan olunca malesefki aşk hayatında bu erdemlerin zerre kadar değeri yok.entrika istiyor türk kızı,dizilerdeki gibi inişli çıkışlı ilişki bekliyor.

daha kötü senaryolarda var akla gelen mesela kız eski sevgilisinden ayrılmıştır kısa bi süre önce ve onu unutmak için sana yanaşmıştır ama hala aklında o vardır aslında gibi.

işe güce yoğunlaş kafanı dağıt,düşündükçe iyice obsesyon haline gelir kendi kendini aşık edersin kıza.bak kendi işine.ararsa arar aramassa boşver keyfini bozmamaya bak sen.kimse insanın kendi mutluluğundan önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...