Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

Aynen abi kimse sevmez. Bende isterim şahsen konuşarak anlaşalım birbirimize yaptığımız şeylerin nedenini anlatalım falan.Bir şeyleri düzeltelim. Burada mı sıkıntı yoksa dünya genelin de mi böyle bilmiyorum ama bu iş böyle olmuyor.

Çoğumuz tecrübe edip bu fikirleri edinmişizdir, kimisi ise doğuştan gelen içgüdüyle zaten rahattır bu konularda.Etrafımıza baktığımızda da aynı sıkıntıları yaşayan bir çok erkek görürsünüz. Hatta karakteri hakkında dönüm noktaları böyle olaylar olur.

Tl;dr Karakteri oturmuş bir kadın bulana kadar kendini üzmemeye, olanakları değerlendirmeye bakacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Sonuç olarak, o gün akşamı bir problemi olduğunu ve o gün anlatmak istemediğini söyledi. Düşünmüş ve kendi başına çözmeliymiş bunu, yalnız kalması gerekliymiş. Geçmişte yanında olan kimsenin faydası olmamış. Bir de benle dene dedim, psikoloğa gideceği zaman isterse eşlik edebileceğimi söyledim. Kararı değişmedi ve o gün başka bir şey konuşmadan evlerimize döndük. O akşam kendini hazır hissettiğinde yazmasını söyledim. 4 gün oldu, dün akşam bugün buluşmayı teklif ettim. Müsait olmadığını Salı günü için ise "bilmiyorum" dedi.

Şu paragraf bence tüm olayın özeti. Üzgünüm dostum ama hayatında biri var ve karar vermekte zorlanıyor artılarınızı ve eksilerinizi masaya yatırıyor ağır basanla devam edecek. Kızların en kolay kaçış yoludur psikolojim bozuk yalanı.

Ayrıca psikolojisi bozuk birisi kalkıp sinemaya oraya buraya gitmez, uyumak ister, aşırı yemek ister/istemez, kalkıp aktivite yapıcak gücü kendinde buluyorsa bu bildiğin arkasına sığındığı bir yalandır.

Edit: Son sayfayı şimdi okudum, geç kalmışım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

sinera said:

Abi zorlama da, neden de arama boşuna. Kız gelip herhalde berkecan çok yakışıklı, uzun boylu ve zengin, ayrıca çok iyi dibimi dövüyor diyip seni kaybetmek istemez. Depresyondayım yalnız kalmalıyım yalanını sallar, sende hala umut var düzelecek diye beklerken berkecana gider. Kafasında bir ihtimal berkecan mızraklayıp bye çektiğinde sığınacak liman olarak kalırsın.

O nedenle en güzeli Ok o zaman diyerek, kendine başka yol çizmen. Ha yarın öbür gün berkecan siktiri çeker, telefona bakarsın özledim mesajını görürsün. O zamanda herkesin dediği gibi sende mızrağı takıp çıkmaya bak.

Bu saatten sonra ne kadar ilişki için üzülürsen, o kadar kendine üzülmüş olursun.O nasıl kendisini düşünüyorsa sende öle yapmalısın.

işde bu
şunun bir benzerini daha birkac hafta once yaşadim.2 hafta aynı işyerinde oldugumuzdan yüzüme bakmadı.hmm ok dedim beni gercekden seven bi kizla birlikteyim su an inada whatsup profilimi kizla olan fotomla degistirdim.ex cılgına dondü.bana en son soyledigi şey şuydu.sağ gösterip sol vurdun helal olsun.B)

yazık ama şimdiki kız arkadaşına yahu. gerçekden yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni gördüm la topakı.

op tecrübesiz, dolayısıyla başarısız olmuş.
yalnız söylenecek güzel şeyler de var.
Kızın ilgisini başta nasıl çektin acaba? Ne özelliğin var?
yakışıklı mısın yoksa dışardan gerçekte olanın aksine cool mu gözüküosun.
Bunu iyi analiz et.

Bi şekilde kızın sana yanaşmasını sağlayacak bi özelliğin varmış.
Ama tabi seni tanıyınca, @rasomonun dediği gibi mıymıylık yüzünden elinden kaçırmışsın.

Rasmon said:

Yazdıklarına göre mıy mıy bi tipsin.

ilerisi için tabisi de
1- kendini tanı,
2- tecrübe. "Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil."

[hr]

edik:
emrenin dediği gibi keşke kendini daha çok düşürmeseydin.
abi kızı elde etmenin tek yolu tamamen yok olup kendini geliştirip geri gelmen idi. ama şu an tamamen bitmiş şansın. Kızın aklında tamamen ezik diye yer ettin muhtemelen. Bu imajı düzeltmen baya baya zor.
bonus:
Revenge için kasmaya karar verirsen eğer; kızın senin hakkındaki düşüncelerini değiştirecek tek şey; önemsediği bi arkadaşının senin hakkında olumlu yorum yapması olacaktır.
ama bütün bunlar için daha çok erken.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

işde bu
şunun bir benzerini daha birkac hafta once yaşadim.2 hafta aynı işyerinde oldugumuzdan yüzüme bakmadı.hmm ok dedim beni gercekden seven bi kizla birlikteyim su an inada whatsup profilimi kizla olan fotomla degistirdim.ex cılgına dondü.bana en son soyledigi şey şuydu.sağ gösterip sol vurdun helal olsun.B)

o değil de sevgilili profil fotoğrafı olanları hiç anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

Frostbite said:

işde bu

o değil de sevgilili profil fotoğrafı olanları hiç anlamıyorum.

boşver
ben daha sevgilisi olan insanları anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aşkı anlatış şekline bakarak bu kızın hayatında 2. 3. kız arkadaş falan olduğunu anlıyorum. denklem çok basit :

seven silkilir, silken sevilir.

Yani:

Çok üstüne düşmüşsün, o baştaki istemeyen tavırlarını kaybetmişsin. kız da seni cepte görünce soğumuş. Şimdi istediği kadar donunda sallayabilir seni.

Çözüm:

Kıza ayrılmak istediğini, ve suçun tamamen kızda olduğunu söyle. bi kaç gün telefonlara bakma
Sosyal ağlarda paylaş

valla revenge icin o da ise yaramiyor killjoy.en yakin arkadasi akilhocam dedigi bastan beri yanimdaydi eger ikili oynamadiysa şayet.

bana gelince evet o durum bende basta rahatsiz etti etmekde ama anlattim uzun uzun oda anlayisla kabul etti zaten uzun zamandir arkadasdik yeni sevgili olduk.beni tek rahatsiz eden kismi ex manitaya degerinden fazla deger vermek oldu.hersey guzellik degilmis gec anladim:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...