Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik 5

stimpak

Öne çıkan mesajlar

Simitle de en iyi vişne suyu gidiyor arkadaşlar. Böyle sıcak simiti ısıracaksın, sonra vişne suyundan bir fırt. MMH.

Ben ilkokul ve ortaokulda kooperatifi işletiyordum bu arada, ilkokul 3. sınıfta verdiler ortaokulun bitmesine 2 ay kala ihaleyle özel şirkete devredilince bıraktık. Çalıştığım 5 sene boyunca simit / çatal + vişne suyu ve TADELLA 2000 + PEPSI kombosu yedim her gün. Bu 5 sene boyunca tenefüste dışarı çıkmadığımı ise şu postu atarken farkettim. Boş derslerde bile kantini açıp cips vs. kolilerinin üzerine oturup birer kola açar muhabbet ederdik ortağımla. Hayata bak mk.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

zengin falan değildik ya. benzincide satılan bir gazoz vardı ondan alırdık çok güzeldi. onun adını bile hatırlamıyorum bırak fiyatını. demek ki ben hep mutsuzmuşum böylece geçmişime ait soruları da bir çırpıda kapatmış olduk.

Niğde gazozudur böğürtlenli.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

bingildak said:

neden şaşırdığınızı anlamıyorum ya. türkiyeden bahsediyoruz arkadaşlar. ak parti yönetiyor 50% çoğunlukla 10 küsür yıldır.

Bu olay ak partiden öte mars entertainment'tan kaynaklanıyor...

eminim mars entertainment insanları zorla sokuyordur filme çünkü o hafta sonu filme gitmezse insanlar ölecekmiş
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

bingildak said:

neden şaşırdığınızı anlamıyorum ya. türkiyeden bahsediyoruz arkadaşlar. ak parti yönetiyor 50% çoğunlukla 10 küsür yıldır.

Bu olay ak partiden öte mars entertainment'tan kaynaklanıyor...

sirketi savunmayi sevmiyorum online platformlarda ama yerli filmlerde, hatta spesifik olarak recep ivedik ozelinde mars olarak pazar payimiz %28.. sence mars'tan mi kaynaklaniyor turk izleyicisinin seyir zevki :)..
Sosyal ağlarda paylaş

İzleyiciden önce benim şirkete kızmamın sebebi bu adamların başka filmlere herhangi bir şekilde salon vermemeleri. Evet seyirci bunu istiyor adam da bunlarla dolduruyor yalnız diğer filmlerde salonlar ilk bir kaç günde dolmadığından dolayı anında o filmleri de salonlardan kaldırıyorlar. Ülkedeki salonların %52'sine sahip bir şirket bu. Bu yüzden kızıyorum seyirciden önce bu adamlara.

Ha izleyicinin içine tüküreyim orası zaten ayrı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...