Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Daha bu başlangıç , herkesin foyasını ortaya çıkarıcam!! diye konuya girmek isterdim ama tek paticik buluşmam mokoko ile basket oynamak ve wishmasterlarla top oynamak.

İlginç bir anımdır , ilk kez gideceğim gün kontörüm falan yoktu , cepte para pul yok, gittim oraya kimseyi tanımıyorum ama telefon numarası var. Aradım dreagi , çaldırıp kapattım , tam o anda önümde duran adam telefonunu çıkardı , aha dedim bu , açsa aslında ödemeli atmıştım :D hemen saldırdım benim benim diye tabii açmadan kapadı telefonu ve o an rezil olmamıştım. Yıllar sonra açıklayabiliyorum bunu ühühühü ARTIK FATURALI LAN TELEFONUM İSTEDİĞİM GİBİ ARAYABİLİRİM.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim maçlar 7v7 olurdu. 3er yetenekli arkadaş takımların çekirdeğini oluşturacak şekilde paylaştırılırdı. 1er 2şer orta seviye serpiştirip zayıf olan arkadaşları da denk olacak şekilde dağıtırdık.

Mithat'ın geldiği birkaç maç bizim maçların standart kalitesinden uzak olan maçlardı zaten.

Mithat said:

İlginç bir anımdır , ilk kez gideceğim gün kontörüm falan yoktu , cepte para pul yok, gittim oraya kimseyi tanımıyorum ama telefon numarası var. Aradım dreagi , çaldırıp kapattım , tam o anda önümde duran adam telefonunu çıkardı , aha dedim bu , açsa aslında ödemeli atmıştım :D hemen saldırdım benim benim diye tabii açmadan kapadı telefonu ve o an rezil olmamıştım. Yıllar sonra açıklayabiliyorum bunu ühühühü ARTIK FATURALI LAN TELEFONUM İSTEDİĞİM GİBİ ARAYABİLİRİM.

abi dram ya fdslksjgd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...