Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Yoo gayet ciddiyim. Zaten 100 kilo falandım , baktım 115 gerekiyor askerlik için , 120 oldum nolur nolmaz diye ve askerden yırttım. Daha tam yırtmadım ama ilk sene tecilimi aldım , seneyede gittiğimde bu kiloda olursam yırtıyorum işte.

4 sene o kiloda olman lazım. +10 la vermezler ikinci senede muaf. Biraz daha ye.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu bizzat doktor ve askerlerle konuştuğum için bi tık daha bilgili olabilirim bu konuda , eğer bizzat bu konuyla ilgilenen asker veya doktor değilsen tabii.

Boyum 175 , kilom 124 . Birinci seneden normalde verilirken , 15 temmuzdan itibaren ilk sene tecil ikinci sene çürük verilmeye başlanmış. Bu sene gittim artık , sene 23 ekim 6 kasım arası gidicem , önce askeriyeye gidicem , onlar aile hekimine gönderiyor zaten herkesi , aile hekimi hastane sevki verecek kilodan , tekrar askeriyeye gidicem onlar hastaneye sevki onaylayacak , hastaneye gidip oradan heyet raporu alarak çürük alıcam , o çürüğü askeriyeye götürüp hayatımın kalanına askerlikten kurtulmuş bir şekilde devam edicem.

Durum bu. Bunun ilk senesini yaşamış ve yaşarken doktorlar ve askeriyede ki devlet memurları tarafından bu anlatılmış biri olarak söylüyorum , 'bizim bi arkadaş' veya 'şu sitede şey yazıyodu' olarak değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

+25 değilim işte ben sıkıntı orda.

175 diyorum , 124 diyorum. 50 neredeyse fark , ki ben askeriyede çömeldim su içtim falan , sonuç 170 ile 126 çıktım , +56.

Ondandır belki fark?

Bi de ben daha geçen hafta perşembe kurtuldum , hani askeri hastaneye falan bile gitmiyosun , devlet hastanesi yetiyor artık . Değişti yani baya.

Bence hala ben daha yetkili bir abiye benziyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

+25 değilim işte ben sıkıntı orda.

175 diyorum , 124 diyorum. 50 neredeyse fark , ki ben askeriyede çömeldim su içtim falan , sonuç 170 ile 126 çıktım , +56.

Ondandır belki fark?

Bi de ben daha geçen hafta perşembe kurtuldum , hani askeri hastaneye falan bile gitmiyosun , devlet hastanesi yetiyor artık . Değişti yani baya.

Bence hala ben daha yetkili bir abiye benziyorum.

O artı 25 30+25
Sosyal ağlarda paylaş

Oha +55 adamı 4 sene götürüp getiren doktoru bulup dövmek lazım.

Benim +42 arkadaşım eski üsule göre tek seferde yırttı herif, bundan 4-5 sene önce o da. Ben o yüzden gaza gelip bu kadar aldım , hatta tek seferde kurtulamadım diye sinirlendiydim falan.

Neyse tecil yani askerlik , seneye dedi doktor, ilk sene hemen vermeyelim seneye verelim dedi heyettekiler.

Ben erekte haldeyken görüyom lan eğilmeden , erekte değilse biraz sıkıntı olabiliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lan asıl çürüğü verirse sağlıklı beslenmeye başlıcam zaten :D 4 sene derse başka doktora gider bi de ona sorarım :D Amaç şişman kalmak değil , amaç askerden yırtmak. Sonra dikkat edicem , e ben 4 sene daha böyle kalırsam zaten sonra ölürüm gerek kalmaz çürüğe.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben daha önce çok diet yapıp kilo verdim , kilo alırkende rahat alabiliyorum :D pek öyle iradesiz değilim yani 6 ay kasıp 25 kilo vermişliğim var daha önce. Yapılmayacak iş değil , 3 beyazı kesiyorsun hayatından kilo veriyosun 1-şeker 2-un 3- kokain.

edit : kokain değildi o başka bişiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Benim futbol yeteneğim olmadığı zaten çok bariz o tartışılmaz bir gerçekte , mazeret olmasın ama kalede ki arkadaş benim iki katımdı , BENİM iki katımdı diyorum bak , zaten hali hazırda benim için 'mithat benim iki katım' diyen insanlar var , o arkadaşların dört katı ediyor.

O dedigin adam Serhat buyuk ihtimalle, dogru senin 2 katinda, o cusseye gore baya kivraktir, kotu kaleci degildi yani.

Bizi dinlemeyip abi ben forvete gidiyom yaaa demen baya bombaydi benim de senle ilgili hatirladigim tek olay o ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya efsane kaleciydi ya , sağa sola zıplayıp hopluyodu , ben bu halimle o kadar hareketli değilimdir.

Napiim lan bekte savuncak adam mı vardı sıkıldım geçtim ileri :D ayrıca forvete geçmediydim , sağ bektim , sağ açığa geçmiştim , kanat gibimsi. Hani görende rakip sol kanattan yardırıp gol attı sanacak :D

Güzeldi ama , korkuyodum beceremem rezil olurum diye , benim seviyemde insanlarla oynayınca rahatlamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben kötüyüm , bunu zaten hep beraber onayladık , ben kötüyüm diyosam ve allahtan benim seviyemdeydi insanlar diyosam bence bu kendimi üstün görmem değilde başka bişi oluyor :D Baya doğru düzgün top oynayabilen 2 bilemedin 3 adam vardı , o yüzden hatta her hafta bende geliim bende geliim dedim , çoğunlukla top değmez ayağıma efsane kötüyümdür , burda 3-4 tane kaleciyle karşı karşıya gol kaçırdım (hatta kaleci bile kurtarmadı dışarı falan vurdum :D) normalde savunma dediğin benim gibi adama top değdirmez , hani bırakın mithatta oynasın falan olması gerekir. Ben kötüydümü kabullendim de , kötü olduğunu kabulenemeyen varsa o kendi problemidir :D

Hatırladım lan , wishmaster , wishmaster baya baya iyiydi , bi o kalmış aklımda iyi olarak , gerisi benden biraz daha antremanlı versiyon gibiydi , o kadar yani , bak topa düzgün vuramıyorum diyorum , benden bi tık daha antremanlıydı diyorum , kendimi üstün görmek değil diyorum , artık anlayın ne demek istediğimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

bi kişi vardı şimdi nicki hatırlamıyorum ama göbekte oynuyordu o baya iyiydi

sağol canım.

seni hatırladığım kadarıyla eşofmanın düşüyordu devamlı, onu yukarı çekiştirmekten düzgün hareket edemiyordun.

edit: ha ben kendi üstüme alayım diye girmiştim de, üstte söylemiş kendi zaten eheh :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...