Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

ulan 40 yilda bi sabo'ya uyalim dedik.. onda da blizz'in degisiklik yapacagi tuttu..

said:
We wanted to allow players to disenchant Classic cards that are being added to the Hall of Fame set for full dust refunds, but then felt that incentivizing players to dust their cool Wild cards was counter to our goal of making Wild awesome.

So instead, we're just going to give you the dust, and you can keep the cards!

Up to the maximum number of cards you could put in a deck, we will give you the full dust value of any cards you have that are being added to the Hall of Fame set. (Yes, that means if you have at least one Golden Ragnaros, you'll get 3200 dust!) The dust will be automatically awarded upon log-in once the Year of the Mammoth begins.

neyse bu geyik bir yana dursun.. her decke giren bazi classic kartlari wild'a tasimislar..

http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/20475356/a-year-of-mammoth-proportions-30-04-2017

onun disinda da baya bir sey anlatiliyor.. bakarsiniz :)..
Sosyal ağlarda paylaş

Azure drake zaten ilk akla gelen karttı sanırım standarttan çıkacak. Ne sylvanasım ne de ragnarosum vardı ikisini de üzülmedim. Bakıyorum BUM BUM BUM FACE FACE FACE kartlarımdan kaybettiğim var mı?

POWEROVERWHELMING

Öff iki tane koyup surata 9 dimaj verme devri bitmiş. Facelock adına üzüldüm şu anda =((
Sosyal ağlarda paylaş

dustiniz varsa bu wild'a girecek kartlari craftlayin direkt (mumkunse golden).. bedavaya bu kartlara sahip olmus olacaksiniz + sonra dislerseniz bir de normal disenchant tutari kadar dust gelecek..

ilk battle.net'den okudugumda dusunememistim.. hearthpwn'da yazinca gordum..

1 decke koyulabilecek kadar yapmalisiniz tabi.. fazlasini yapmayin sakin..

kisaca golden olarak: 2 x azure drake, 1 x sylvanas, 1 x ragnaros, 2 x ice lance, 2 x PO, 2 x conceal
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

dustiniz varsa bu wild'a girecek kartlari craftlayin direkt (mumkunse golden).. bedavaya bu kartlara sahip olmus olacaksiniz + sonra dislerseniz bir de normal disenchant tutari kadar dust gelecek..

ilk battle.net'den okudugumda dusunememistim.. hearthpwn'da yazinca gordum..

1 decke koyulabilecek kadar yapmalisiniz tabi.. fazlasini yapmayin sakin..

kisaca golden olarak: 2 x azure drake, 1 x sylvanas, 1 x ragnaros, 2 x ice lance, 2 x PO, 2 x conceal

olm bu çakallığa izin verir mi blizzard. çok fena olur lan öbür türlüsü :D
durduk yere millet dust farmlayacak, önüne geçmek isteyebilirler yani bunun.

ayrıca decke koyulabilecek rakamdan fazlasını istesen de yapamıyorsun ki :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

yani. doğru diyorsun tabii.

2 normal, 1 golden Azure var. 1 golden daha yapıcam, 800
2 normal Sylvanas var. 1 golden daha yapacam, 3200
1 normal Ragnaros var. 1 golden daha yapacam, 3200
2 normal, 2 golden PO var. bi halt yapamıyorum burada :D
2 normal, 2 golden Ice Lance var. bir halt yapamıyorum yine :D
2 normal, 1 golden Conceal var. 1 golden daha yapıcam, 400

yani 800 + 3200 + 3200 + 400 = 7600 harcıcam. bu kadar dust geri alıcam, üstüne değişikliklerden sonra ister golden'ları, ister normalleri dust'layıp o kadar dust'ı beleşten almış olucam.

bu mudur olay?
Sosyal ağlarda paylaş

o olay baya kötü oldu. ama stale meta'nın en önemli suçlularından biri adventure'lardı. yeterince etki edemiyorlar oyuna çünkü azıcık kart ekleniyor. şimdi takımı büyütüyorlar yavaş yavaş, bu sayede 3 tane expansion çıkaracaklar. daha iyi kesinlikle oyun için. ama cebimize zarar olacak.

yılda 3 kere expansion. yani yaklaşık 4 ayda 1, bi 50'lik pack satın alıp, üstüne gold ile bi 90 tane daha almak lazım. üstüne bi 10k falan dust harcıcan. ancak yakalarsın metayı.

bu gidişle benim bile 80k dust'ım 3 seneye biter :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Auctioneer has proven to be one of the most skill testing cards in the game.

ay biraz gururum okşandı sdf iyi ki ellememişler torbacımızı

bikaç hafta önce yazmıştım nerf listemi kaçını tutturmuşum bakayım :D

yav said:

hatta konuyu değiştireyim de nerflenmesi gereken kartları sayayım:

- small time buccaneer. 2 mana yapılsın.
- jade idol: şüpheli, sonraki metaya bağlı. 2 mana'ya çıkartılıp 3 yerine 2 eklesin falan. o ne öyle
- drakonid operative: 5/5/4 falan olsun. hastalıklı bir kart. 5/5/5 olsun dragon olmasın ya da. o ne öyle
- counterfeit coin: Pillager'lar aradan çıkacağı için bu da şüpheli ama pillager gibi bi kart gelcekse 1 mana olsun falan
- dirty rat: bu kartı çok beğendim ama zamanla pislik olduğunu anladım. pislik kart tanımı: rng'si karşı tarafı aşırı üzerken diğer tarafı aşırı avantajlı hale getirmesi. etrafından oynuyorum ediyorum olabildiğince elimde fazladan değersiz minyon tutarak falan ama %20-25'le win condition'umu çalıp ezmesi çok kötü bitiriyor oyunu. Mana'sı arttırılabilir/health'i düşürülebilir etc.-
- kazakus: reno ve tayfası gideceğinden bunda da ısrarcı değilim ama 5 mana olmalı. t4 kazakus t5 aoe biraz fazla. Onun dışında sevdiğim bir kart aslen.

karazhan'dan
- babbling book & swashburglar: 2 mana mı yapsınlar acaba, çok çirkin kartlar.
- firelands portal: buna da bi ayar lazım.
- spirit claws: İĞRENÇLİK, silsinler direkt.

eyyorlamam bu kadar

klasik set'e de bakayım dedim:
- conceal: 2 mana yapsınlar
- doomhammer: geçti bunun modası ama 2/6 olmalı hiç değilse -.-
- power overhelming: bi müdehale buna da lazım. zoo hiç geri dönmez umarım öğgh
- g.auctioneer: millet rogue t1 olunca mırıldanmaya başladı gene. en fazla 4/3 yapılabilir stats. ellemesinler güzelim kartı daha fazla sakın
- ragnaros&alexstrazsa: Yeni legendary dizaynını engelleyebilen kartlar aslında. Çok minör değişiklik yapılabilir 1'er mana artırmak gibi
- Ice Block: bi yerde okumuştum, tek turn geçerli olmalı gibisinden. Katılıyorum.

2 aya kadar bi nerf dalgası gelecek dönüp bakarım tutturursam biranızı içerim :P

azure drake'le sylvanas'ı kaçırmışım
ice block yerine ice lance'i nerflemişler. mantıksız değil aslında

Sosyal ağlarda paylaş

said:
For the Year of the Mammoth, our release cycle will include a ~130 card expansion at the start of the year, a ~130 card expansion in the middle of the year, and another ~130 card expansion at the end of the year.

bu da enteresanmış. deli gibi kart basacaklar demek ki. arada adventure da olacak anladığım kadarıyla vay anasını

---

bi de maiev geliomuş ama valeera'yı çok seviyom ben napcam şimdi :d

---

lan şimdi bi düşününce üzüldüm biraz ragnaros ve sylvanas için :/
özellikle sylvanas, ragnaros'a göre düzgün kullanması çok daha zor bir karttı. risk/value hesaplarını gırla yaptırıyordu falan iki taraf için de.
fatigue'de rakibe acolyte satmak, n'zhot koymuş adama doomsayer iteleyip maçı almak falan çok zevk aldığım şeylerdi xD
hayır boş sahaya koymanın bile adabı vardı sylvanas'ı. bak üzüldüm şimdi

azure drake ve pillager gidio şimdi, conceal zaten... rogue nolcak lan acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

We wanted to allow players to disenchant Classic cards that are being added to the Hall of Fame set for full dust refunds, but then felt that incentivizing players to dust their cool Wild cards was counter to our goal of making Wild awesome.

So instead, we're just going to give you the dust, and you can keep the cards!

Up to the maximum number of cards you could put in a deck, we will give you the full dust value of any cards you have that are being added to the Hall of Fame set. (Yes, that means if you have at least one Golden Ragnaros, you'll get 3200 dust!) The dust will be automatically awarded upon log-in once the Year of the Mammoth begins.

Genöler heveslenmişsiniz de ben bir şeyi anlamadım. Adamların bu kartlara full refund verceğini nerden okudunuz burda?
Adamlar diyor ki bi decklik ben sana vericem kartta sende kalıcak ama disencahtlersen full refund vercem demiyor ki?
Ben mi yanlıs anlıyorum. Yani Golden Ragnarosu yaparım 3200 dustı belese alır sonr a800 e dislerim mi diyorsunuz mantık o mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...