Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

şu ana kadar beklediysen, kazakus bile yapmadan önce bekle derim. mart sonuna doğru çıkacak muhtemelen expansion. o zaman reno gidecek, reno gittiğinde kazakus tek başına "no duplicate" deckini götürecek bi kart değil. yeni sette bir tane daha güçlü "no duplicate" kartı lazım. yani şu 1.5 ay kazakus kullanırsın garanti ama 1.5 ay sonra iyi bir no duplicate kartı gelmezse, boşa yapmış gibi olabilirsin Kazakus'u.

dediğin şeyin adı deck değil pack. oynadığın şey deck.
onun dışında dust kazanırım diye pack almak saçma sapan bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

belli olmaz kesin bişey geleceği.
zaten reno gibi kart gelmesin. bi kaç haftaya kadar ben de istiodum öyle kart ama yok abi tadını aldık bitti :D antique healbot gibileri gelsin.

kazakus da mesela grinder/freeze mage'de bazı kartlar duplicate'li olacak falan oyun sonuna doğru kullanacaksın atıyorum
ilerde öyle bişi olabilir bence

bugün kazakus kraftlamak çok mantıklı değil
hoş kendimi zor tutuyorum aviana/kun kraftlamamak için :D. canın oynamak istiyosa kraftla gitsin dustmış goldenmış bulunuyo bi şekil nasılsa
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

http://i.hizliresim.com/5LWNWM.png

oyuna 1-2 haftadır bilgisayardan bağlanamıyorum. bu hatayı alıp duruyorum. tekrar online a bastığım zaman yine 60 saniye beklememi söylüyor açmıyor.

modemi resetledim

dns resetledim/değiştirdim

battle net in appdata dosyalarını sildim

bu 3 ünü denedim olmadı.başka bir çözüm önerisi olan var mı ?

Aynı sorun bende de var şu an ve server değiştirerek çözülmüyo
dünden beri var herşeyi denedim ben de
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

mahseer898 said:

http://i.hizliresim.com/5LWNWM.png

oyuna 1-2 haftadır bilgisayardan bağlanamıyorum. bu hatayı alıp duruyorum. tekrar online a bastığım zaman yine 60 saniye beklememi söylüyor açmıyor.

modemi resetledim

dns resetledim/değiştirdim

battle net in appdata dosyalarını sildim

bu 3 ünü denedim olmadı.başka bir çözüm önerisi olan var mı ?

Aynı sorun bende de var şu an ve server değiştirerek çözülmüyo
dünden beri var herşeyi denedim ben de

yazdıklarım dışında bir şey denemedim malesef. Ama birisinin dediği gibi bu ttnet in güvenlik zımbırtısı olsa dicem niye mobil den sıkıntı çıkarmıyor. Garip.

Belki Windows 10 kaynaklı olabilir. Geçtiğimden beri ısınamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

dunku turnuvadan sonra amnesiac guzel aglamis (kendi oynamadigi halde bi de).. gecen sene finallerde paveling book cok icine oturduysa demek.. yazik :)..

http://i.imgur.com/N1MGJJj.png
http://i.imgur.com/htaSv3X.png

kiyamam canim yaa :(..

---------------

bu da tum yazismalarin ozeti (thijs, eloise ve savjz guzel ayar vermis heuehue):

said:
Full Transcript, Tweets in order:

Amnesiac: I hope Pavel highrolls his way back to the Bahamas, I want to wipe that grin off of his face myself

Amnesiac: Why not miss lethal as pirate warrior when you can just 1/3 the dirty rat in the "skill based control mirror"

Amnesiac: He banned rogue. On purpose. And won. I don't know anymore man, maybe I should ban wrong and miss lethal so blizzard likes me?

Amnesiac: I think I get it though. He's proof that literally anyone can win in Hearthstone. He's blizzard's ideal example of what they want

Amnesiac: Watching that series as a competitive player, knowing that he actually just threw away percentage for no reason is so frustrating

Amnesiac: Last year he worked hard to make last call, then he banned wrong and brought bad decks throughout three tournaments but won away

Amnesiac: This year he just freerolled into prelims, brought bad decks, banned wrong, and still got there

Kibler: @NRGAmnesiac what's your goal here ? The only person these tweets reflect poorly on is you.

Frodan: @bmkibler @NRGAmnesiac I agree but I actually like it bc we lack interesting rivalries/players. They are too afraid of backlash & comments

Amnesiac: Sorry I'm not just gonna make a nice tweet and say congrats. I'm not Thijs, and I don't intend to the 1 millionth watered down personality

Thijs: @NRGAmnesiac I would call it good sportsmanship.

Amnesiac: Yes I'm upset, any pro probably would be too. My bad for actually being authentic and real with how frustrated I am

Frodan: @NRGAmnesiac do you man, you're gonna walk a lonely road but you sure as hell are gonna make this fun to watch

Eloise: @NRGAmnesiac ;)

Savjz retweeted:

@NRGAmnesiac (5 Nov 2016): Also anyone talking shit about Pavel needs to shut the fuck up. He worked hard and you shouldn't try to take that away from him
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...