Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

elinizde o karttan hiç bulunmuyorsa o zaman kar ediyorsunuz craftlayarak, yoksa bir getirisi yok öyle mi şimdi

mesela işte 3200e altın rag craftla, patch gelince senin altın ragın varmış al sana 3200 diye blizzard dust versin, sonra da istersen o yaptığın altın ragnarosu kır ondan normalde gelicek dustı al
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Elinde normalleri varsa, eğer golden kartım olsun demiyorsan dust olarak bir kazancın olmuyor goldenları craftlarsan şu an.

nası olmuyo,golden yaptıktan sonra yaptığın dustı geri veriyo üstüne o golden kartı 1600 e dustlayabiliyosun? benmi yanlış okudum acaba

https://twitter.com/bdbrode/status/832304268497465344

said:
hs player : Please answer. Will the cards in Hall of Fame still be disenchantable after refund hits?

ben brode : yes

edit: olmuyomuş harbi ayık kafayla düşününce ampul parladı,tek artısı golden kartların oluyo 2 aylığına Kappa
Sosyal ağlarda paylaş

bi sıkıntı çıkmaz da bi kazanç da sağlamıyor evet.

ben ayrıntılı bakmamıştım goldenları basarken, normaline de goldenına da full dust vericek sandım. goldenı normale prioritize ederek yapmış herifler dsf.
blizzden beklenmeyecek bi şeydi zaten :D

elinde hiç kartı olmayanlara fayda sağlıyor ama en azından o da bi şey.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

bi sıkıntı çıkmaz da bi kazanç da sağlamıyor evet.

ben ayrıntılı bakmamıştım goldenları basarken, normaline de goldenına da full dust vericek sandım. goldenı normale prioritize ederek yapmış herifler dsf.
blizzden beklenmeyecek bi şeydi zaten :D

elinde hiç kartı olmayanlara fayda sağlıyor ama en azından o da bi şey.

Elinde ragnaros ve sylvanas olmayan yoktur ya

Yani veya noobdur yeni başlamıştır
Sosyal ağlarda paylaş

normalin varsa, golden'ı yapmanın dust olarak bi avantajı olmuyor, hatta zararı oluyor.

golden'ı yapmazsan, direk 1600 dust geliyor.
golden'ı yaparsan, bedavaya golden'ını yapmış oluyorsun, üstüne 400 dust alıyorsun normalini kırarak. yani aslında 1200 dust'a golden legendary yapmış oluyorsun. meh yani.

ben dokunmucam bişeye.
Sosyal ağlarda paylaş

zarari oluyor demek cok dogru degil.. golden yapip normal kirarsan tabi ki zarar gibi olur :).. golden alip golden kirarsan notrsun.. tek kar edecek olanlar elinde hic bu kartlar olmayanlar..

ama dedigin gibi ucuza golden yapmak isteyenler icin bir firsat bu.. ya da hicbir sey kirmayim, bedavaya ekstradan bir goldenim olsun diyorsan (benim gibi) yine iyi..
Sosyal ağlarda paylaş

ucuza yapmış gibi oluyosun da aslında ucuz da değil yine aynı dusta yapıyosun.

blizz o dustları sana verecek zaten her türlü. sen aslında yine 3200'e yapmış olacaksın sonuçta.

hani aynı düşünce ile blizz'in o verdiği dustlarla ragnaros veya sylvanas yapmak zorunda değilsin ki tut başka bi şeyi golden yap aynı kafayla yine ucuza yapmış oluyosun dersin lol.
Sosyal ağlarda paylaş

olm neyden bahsediyorsunuz anlamiyorum..

kisaca dedigim su.. golden ragnaros yapmak ile yapmamak arasinda hicbir fark yok.. biri digerine gore daha zararli degil..

3200 dust harcadin golden rag yaptin, sonra blizz o 3200'u geri verdi.. diyelim ki pisman oldun.. boz onu, 1600 dusti al.. yapmasaydin da 1600 alacaktin.. bu sekilde de 1600 aldin..
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:
hani aynı düşünce ile blizz'in o verdiği dustlarla ragnaros veya sylvanas yapmak zorunda değilsin ki tut başka bi şeyi golden yap aynı kafayla yine ucuza yapmış oluyosun dersin lol.

benim dedigim sey o degil..

ragnaros'tan gelen 1600 + kirmaktan gelen 400 dusti kullanarak cairne yapmaktan bahsetmiyorum.. o zaman golden cairne'im oluyor ama ragnarosum gidiyor..

simdiki durumda ben 1200 dust harcayarak ragnarosumu golden'a upgrade etmis oluyorum.. rag ve sylvanas disindakilere yapamam bunu..
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonuç olarak ucuza golden yaptığınızı düşünmeyin abi. yine 3200'e yapıyonuz.

ha o gelecek 1600 dustı kullanıp da illa bi leg'i golden yapayım diyosanız da işte ragnaros veya sylvanası yapmayın bence.

yani (benim gibi) erkenden golden ragnaros ve sylvanas basanlar için söylüyorum, kesinlikle o yaptığınız goldenları kırın diyorum wild'a geçtiklerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

hee dogru lan dusunmedim onu :P..

neyse kisaca farkeden bi sey yok diyorum deminden beri.. zarar yazildi yukarda.. o yuzden yazdim..

olm "pişman olursan golden'ı kırarsın, eski haline dönersin" nedir ki.

yapacan golden rag'i, öle mal mal müzede duracak. sonra bi gün dust'a ihtiyacın olacak. "ulan golden rag kırılır mı" diyeceksin aya'sız druid oynamaya devam edeceksin falan adshfudsahfu.

yani illa ki bir gün dust'a ihtiyacın olacak. o gün golden rag kırsam mı, ama offfffff çok güzel duruyor yaaaaa diye ikileme düşmemek için, bugünden yapmamak en güzeli :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...