Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

Spyro said:

ilk defa sabo gibi kartlari hoardladim.. hic dustlamadim..

bakalim faydasini gorecek miyim..

nerf oncesi dust value ile nerf sonrasini yazacam zamani gelince..

birgün herkes doğru yolu bulacak :D :D
bende sadece 5 normal 1 golden small time buccaneer var ya. onun dışında neler nerflenecek bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bikac hafta onceki tavern brawl'un hediyesi. Belki gelecekte tekrar verirler. Baska turlu zor.

Bu arada meta iyice bok oldu. Ya da ben cok oynadigimdan bana oyle geldi :D
%50 kusur saman falan. Reno deckler de baydi cok. Eskiden saygi duyardim da iyice rng fiestaya dondu discoveri kazakusu. Random totem zaten cok sikici bir hadise :(

bu arada haftasonu kadıköy'de prelims var
izlemeye giden olur mu
güzel card back veriyolarmış sdf
çok ezik geliyo kulağa izleyici olarak gitmek ama belli olmaz. ortam nasıldır bilmiom da. olmadı bira içilir

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/AQKYD8JN4ORI1439588368148.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

daha cikmasina cok kalmasina ragmen, voice actorlardan birinin cv'si yuzunden bir sonraki adventure'in adi leak oldu :)..

http://www.audiogodz.com/assets/lani_minella_resume.pdf

Hearthstone: Lost Secrets of Un'Goro

ahah, internet ortamı çok korkunç ya. nerelerden neler buluyor işsizler ahsdufhduash.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Bikac hafta onceki tavern brawl'un hediyesi. Belki gelecekte tekrar verirler. Baska turlu zor.

imba skin yapmışlar onu da 3 günlük eventde vermişler he mi, daha da vermezler kesin diablo 4 çıkarken onun collectoruyla mal gibi bişey verirler üstüne 20 euro bindirip adamların tarzları o

kartbek gibi kartbekmişti, legendaryi veriyim 5 paraya sana, bir büyük başmıştı LEJENDERİ rankın ödülü resmen, altın jaina açıldıydı bir de işte o da zaten rank0 olmasan da açılıyormuştu

bir de böyle ortasında kan animasyonu varmıştı lan be hay aminionyum
http://media-hearth.cursecdn.com/attachments/41/851/cardback_65.gif
neyse eyyorlamam bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman questim geldi kafadan bi pirate shammy yaptım ama daha da kanseri var mıdır acaba? Karşıma jade + piratelı bi shammy gelmişti geçenlerde anlam veremedim çok alakasız setler gibi geldi, ben maksimum metastas için 4 mana 7/7 ve rockjaw/totem golem falan koydum korsanların yanına.

FACE FACE FACE arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi 2 azure'u beeeelki anlarım da. 2 sprint cidden saçma. 7 manada draw yapıyosan finisherını arıyosun demektir. Bütün bir turnü sprint ile harcayacağıma 3 manaya murloc iner eviscrate'e ya da Charge/Cold blood bulmaya çalışır aynı turn bitiririm.

Hani aylardır elini sürmeyen ben bu flawı farkediyorum, HS prosu Sabonis farkedemiyor. Cukcukcuk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...