Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

aynen.. yukarda yazdim.. golden ragnaros yaparsan belese yapmis olacaksin.. 3200 dust verecek sana ve kart da sende kalacak.. sonra ister goldeni disle, ister normali, ister ikisini birden.. onlardan normal disenchant dustini alacaksin.. o kisim aynen su anki gibi.. bir degisiklik yok..
Sosyal ağlarda paylaş

hatta bende yazim şimdi,

misal bütün bu wilda geçicek kartları golden yaptık,

bütün o kartların normal full dustı veriyolar,kartlar bizde kalıyo.

common ve rareler için max 2 tanesini veriyolar fazlasını ellemiyolar,legendary için 1 tane.

diyelim hem normal hem golden var,golden olanların dustları veriyo ve o kartlar bizde kalıyo.

blizzardın böyle bişey yaptığını ilk defa görüp şaşırıyo insan
Sosyal ağlarda paylaş

ben gene lecınd oldum beyler bu arada sfd

open cups'a kasıyodum, baktım line-up'ım eksik kalıyor pirate warrior oynamadan (rogue shaman mage cepte, cw falan oynuyodum olmuyodu). dedim öğreneyim şu lanet deck'i. Salı'dan bu yana r5'den beri oynadım işte. Winrate daha önce legend olduğum aylara göre %10-12 daha düşük, ama oyunlar çok az vakit alıyor falan. Ayrıca tam düzgün oynaması göründüğü kadar basit değilmiş. Bir de çok istikrarlı değil. ilk 2-3 turn Silah çekemedin mi oyun neredeyse bitmiş oluyor etc.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/5ugny7/a_year_of_mammoth_proportions/

That is correct for the Legendaries. If you own a regular Ragnaros and a golden Ragnaros, you will get full dust for just the golden version.

For non-Legendaries, if you own two Golden copies of them, you'll receive dust for both of the Goldens.
Sosyal ağlarda paylaş

evet.

ben bastım ragnaros'la sylvanas'ı valla. golden legendary ne güzel bişey lan keşke daha önce yapsaymışım x)

golden madam goya çıkmıştı kırdım onu. golden raza ve yeni dragon deathwing de var ellemedim onları. raza'nın normali de var aslında ama bi türlü kıyamıyorum golden'a, karar veremedim hangisini DE edeceğime. dursun bakalım biraz daha.

azure drake'leri de bikaç hafta önce goldenlamıştım kartı sevdiğimden ötürü. o da iyi oldu. 8bin küsür hall of fame'den. 2000 falan da smb+claw'dan gelecek şimdi 10k dustla girişirim yeni expansion'a negzel
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Six cards from Classic are being moved to Wild-only.

The cards will not be disenchantable for their full crafting amount like normal with card changes, instead, Blizzard is just going to give you the full dust value of each card you own.

Elinizde olmayan bir kart varsa kartı beleşe craft etmiş oluyorsunuz. Ancak elinizde zaten varsa craft etmek dust kazandırmıyor. Yani golden yaptım bana harcadığım dustı geri verdi sonra bir de kırdım ordanda 1600 dust aldım diye bir şey yok gibi görünüyor. Bu kartlar kırılamayacak.

Hatta normalinden alacağınız dustları alamayacağınız için 1600 dusta golden craft etmiş olacaksınız. Çünkü zaten o normal ragnarostan 1600 alaaktınız, siz 3200 harcadınız diye normalden alacağınız dustı kaybettiniz.

said:
You will only get the full dust value for the copies you have that can be included in a deck. If you have 3 Azure Drakes, disenchant one today.

Eğer elinizde 10 tane azure drake varsa yeni exp gelmeden direk 2 tane hariç hepsini kırmanız lazım, sonradan kıramayacaksınız çünkü. 10 tane kart kırlamaz olacak direk.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

said:

The cards will not be disenchantable for their full crafting amount like normal with card changes, instead, Blizzard is just going to give you the full dust value of each card you own.

Elinizde olmayan bir kart varsa kartı beleşe craft etmiş oluyorsunuz. Ancak elinizde zaten varsa craft etmek dust kazandırmıyor. Yani golden yaptım bana harcadığım dustı geri verdi sonra bir de kırdım ordanda 1600 dust aldım diye bir şey yok gibi görünüyor. Bu kartlar kırılamayacak.

Hatta normalinden alacağınız dustları alamayacağınız için 1600 dusta golden craft etmiş olacaksınız. Çünkü zaten o normal ragnarostan 1600 alaaktınız, siz 3200 harcadınız diye normalden alacağınız dustı kaybettiniz.

said:
You will only get the full dust value for the copies you have that can be included in a deck. If you have 3 Azure Drakes, disenchant one today.

Eğer elinizde 10 tane azure drake varsa yeni exp gelmeden direk 2 tane hariç hepsini kırmanız lazım, sonradan kıramayacaksınız çünkü. 10 tane kart kırlamaz olacak direk.

olm milleti niye korkutuyon :D bari copy paste ediyon bari full copy paste et, bir de önce hepsini düzgün bir şekilde oku yazının =)

hatta al bi de ben brode tweet'i: https://twitter.com/bdbrode/status/832304105624178688

said:

You can still dust the cards once the rotation hits if you no longer want them - free extra dust!

If you own a Golden and Normal copy of a card, you will only get the full dust value of the Golden version.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...