Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

77/77 players have druid in their EU HCT lineup

"There was a post from a guy in here yesterday who went to a local tournament. He didn't have the cards for druid and wasn't interested in crafting them. However, he brought druid anyway. Why? Because of the 6 rounds he played, all 6 times the opponent banned druid, allowing him to solidify the other 3 decks he was playing. I thought it was pretty clever"
Sosyal ağlarda paylaş

Pirate Warrior her dönem iş yapıyor. Bu sezon rank 9'a kadar Jade Druid dahil birçok deck denedim, genelde yavaş oldukları için bir yerden sonra baydılar. Rank 9'da warrior questi gelince Pirate Warrior yaptım. Rank 9'dan rank 5'e %93 win rate (13-1) ile çıktım. Şu sıralar insanlar Jade Druid'e konsantre olduğu için pirate güzel sıyrılıyor.

Un'goro ilk çıktığında da aynı şey olmuştu. Yine warrior questi vardı. Warrior questini de yapayım öyle packleri açayım diye girip rank 18-19'dan rank 5'e hiç un'goro açmadan yine %80 civarı bir yüzdeyle çıkmıştım, insanlar yavaş olan quest deckleriyle uğraştıkları için. Amaç sadece tırmanmaksa, şu son iki expansiona bile gerek yok. Pirate her şeyi çözer :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu seriyi yaparken tek yenildiğim deste de razalı priest oldu. Ama adamın eli dizili geldi, ceza diye çıktı karşıma. İkinci turn yengeç attı korsanı yedirip semirtti, üçüncü turn shield veren ooze attı, baltayı kırdı falan. Sonra da ne kadar ihtiyacı olan kart varsa çekip en son anduin combosuyla ağzımı kırdı. Adam için çok eğlenceli bir maç olmuştur. Ben control oynarken ne zaman aggro dövsem çok eğleniyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon erken legend olup ilk1000'de takilip bir hafta once 250'lere inince ya allah top200 deneyeyim bari dedim gene ama son ladder gunune 400 kusurde baslayip, sabahinda 3-10 gibi bi skorla batirinca geri toplayana kadar 600 kusurde kaldim :D

Daha da druid oynamam umarim. vS'nin meta reportuna gore shamanstone'daki rate'i simdiden asmis druid, hem jade hem aggro herangi bir classdan fazla rate'e sahip falan.
https://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-60/

Simdi bu uc hafta summer champ.var, onlar bitene kadar bisi olmaz. Ekim basi ama nerf gelmezse baya nahoş olcak durum. Mis gibi yeni kartlar var hicbiri oynanamiyor.

Neyse, iki tane deck epey dikkatimi cekti bu surecte. Razakus priest birisi, azcik kotu cektigimde jade druid olarak, karsimda iyi oyuncu varsa (kimisi patakute yuruyor kimisi bi pisirik oynuyo, top200'e yaklastikca cok farkediyo cidden seviye) zorlandigim matchuplardan birisi oldu.

Digeri de control mage ft.dk jaina. Duzgun cycle, board reset ve geist uclusuyle hepsi ustumden gecti nerdeyse. Ama cok az kisi oynuyordu. Muhtemelen oynamasi en zor decklerden birisi.

Anduin ve velen craftlamayi dusunuyorum veya pintilik yapip control mage oynayacam. Ama priest en az oynadigim class+ reno priest sevdigim tek deck falandi priest icin. Bu dk'li priest deckinin oynanma sekli cok hosuma gitti. Bakalims.
Sosyal ağlarda paylaş

Innervate

Now reads: Gain 1 Mana Crystal this turn only. (Down from 2)

Fiery War Axe

Now costs 3 mana. (Up from 2)

Hex

Now costs 4 mana. (Up from 3)

Murloc Warleader

Now reads: Your other Murlocs have +2 Attack. (Down from +2 Attack, +1 Health)

Spreading Plague

Now costs 6 mana. (Up from 5)

-----------------

a.k.a. sizin yapacaginiz nerf'e sokiym..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...