Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

Murloc paladin midrange diye geçiyor ama aggroya daha yakın bi deck, finja yine iş yapıyor biraz.

Sabah sabah mis gibi jade queyfi yaşarken oyun beni cezalandırdı tabi,

ha bundan hemen sonra da razakus geldi böyle tüm kartlarını ilk 5 turnde çekmiş falan. Random oynayıp 0 bilgiyle kazananın ben olmam gerekiyordu hearthstone stahp =(

Sosyal ağlarda paylaş

18inde geliomus nerfler galiba.
Sezon basi razakus priest denedim de miymiy canim sikildi biyerden sonra, aldim jade yurudum de yurudum. R3 sonrasi %80 falan druid paso zaten. 3 mac kala formdan dustum r2 oldum. Nerf gelmeden bi halledeyim bari :p

Bu arada gecen golden sindragosa cikti. Dedim pity timer tamam dah acmayayim. 300 kusir gold birikince dayanamadim 3 paket aldim, ilkinden warrior dk cikmaz mi heeheee. Nerfler gelsin de fatigue warrior oynayayim
Sosyal ağlarda paylaş

mire keeper 2lenir her türlü ama tam da öngöremiyorum. s.plague da 6 mana oldu falan bilmiyorum valla

kesin iyi bi jade druid olacak yine ama elalem şimdi hunter rogue warlock mage vs. sevdasına düşmüş gibi gözüküyo. razakus priest'le sabah 400 küsürdüm 2000'lere uçtum biranda ahah
Sosyal ağlarda paylaş

feral rage eklenebilir bence jade druid'e.

sabah uykum kaçtı uyanıverdim, asmo'yu izliyodum adam top3'e tırmandı hunter'la. bi özendim açtım yaptım 7-2 falan gidiyorum akıyo liste çogzel. özlemişim hunter oynamayıX(

hydra x2 miydi neydi asmo'da. bende bi tane varmış highmane koydum. adam da bi ara highmane mi koysam falan diyodu zaten. iyi gibi böyle bu liste

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...