Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
her nintendo hayrani bilirki nintendonu cikardigi her el konsolunun ilk versiyonu en kotu versiyondur, son versiyonu ticari fiyasko versiyonu :P

gameboy pocket > orjinal gameboy diye baslamayalim cunki orjinal tugla masallahta ordan devam edersek

3. konsol GBC fiyasko direk, devami bile gelemeden kapandi konu

GBA SP > GBA - keci inadi yapip isik koymadilar, insanlar ekrani goremedigi icin oyniyamadi

3. konsol gameboy micro gene ticati fiyasko

Nintendo DS Lite > DS - tuhaf isiklandirma, kotu dizayn edilmis kalitesiz kasa ve birsuru sorun

3. konsol DSi gene ayni basariyi yakaliyamadi ustune kopya koruma odakli gittiklerinden milleti uyuz etmeyi becerdiler guncellemelerle

3DS XL > 3DS - hap kadar ekranda 3D kakalamaya calistilar, cozunurluk dusuk gelmesine ramen XL ve 3D nin terki ile toparladi konsol

3. konsol new 3ds hicbir boka yaramadi, flop ki ne flop

eh orjinal switch bu :P revizyon gelsin seneye filan duzgun bisi cikarirlar gene

asla release de nintendo konsolu satin almayin :P
Sosyal ağlarda paylaş

stok yoktu zaten allahtan alamamışım o kadar kötü şey okudumki ısınınca yamuluyor dock konsolu falan çiziyor hele ben de boya takıntılı manyaklar gibi ufacık çizik olsun telefonu değiştirrim sdfsdf konsolda tahammül edemem.
trde fiyatları 1600 e falan düşmüş 1-2 aya iyice ellerinde patlayınca 1500 e iner.
Sosyal ağlarda paylaş

eyyy nintendo, sen bizi istemezsen, biz seni hiç istemeyiz!

3dsxl var bende ve malzeme kalitesi bayağı kötü psp'den sonra özellikle. ikisi de çin yapımı ama nintendo'yu nintendo kutusundan çıkarmasam "çinliler taklit yapmış" derdim. hayatımda gördüğüm en kötü d-pad. switch de o yüzden dandik kaliteyse şaşırmam yani.

yazık çünkü hardware olarak handheld namına iyi bir alet ortaya koydular 20+ yıldır, ama gameboy classic kalitesi nerdeee, bu nerde.
http://www.youtube.com/watch?v=EBeTXPaewMo
Sosyal ağlarda paylaş

switch yazmsitim zaruretten dogan bir icat, olay iki platform supportliycak gucumuz kalmadi, gidelim el konsolu yapalim tv yede baglasinlar :P

pazara biran once cikmaz ise zaten 3ds yaslandiydi baya ustune wiiu patladi, alel acele ortaya atilmis birsey

3ds XL in malzeme kalitesini seviyorum ben bide, kac defa patir patir yerlerde yuvarlandi bir halt olmadi :D ne canta lazim ne koruyucu film, ne abidik aluminyum kapak vs

vita yi nasil koruycam diye ugrasiyorum su an misal, son cozum cuzdanin icine tiktim ama film sart meh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...