Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

Oski said:

dun aldim ben de ehe mehe

sadece zelda'm var su an icin baska oyun oynamayi da planlamiyorum hevesimi alana kadar ama nintendo acc'im Oski (veya Kivster konsolda gozuekn) - hangisiyle arkadas ekleniyo bilmiyorum.

friend code yaziyor hesapta, tescilli bir nintendo beyinsizligi. onu yazman lazim baskasinin bulabilmesi icin
Sosyal ağlarda paylaş

oyun fiyatlarina takmaya cok gerek yok

switchi ana gaming konsolu olarak almiyorsaniz cok istikrarli bir release schedule sundular, ortalama her ay bir adet platform exclusive cikti releaseden beri.

128gb sd kart almak sart dijital girilicekse, soyle guzel bir olay var digital alinan her oyunda %5 para iadesi yapiyor puan olarak ki hic yoktan iyidir yani, flat %5 discount nintendo ekosisteminde gorulmemis birsey

physical almanin iyi yani ise ikinci eli cok guclu, bedeline satabilirsiniz discount kulturu olmadigindan dusmuyor oyun fiyatlari.
Sosyal ağlarda paylaş

zelda iyi

skyrim ps3 versiyonu ile ayni tier, portable olmasa yuzune bakilmaz. ne mod support var ne birsey var ustune 8 senelik oyuna 60$ istiyorlar

fifa ise en kotusu filan ciktigi platformlar arasindaki. fifa filan oynamak icin alinicak alet degil bu cok net. indie + nintendo oyunlari iste
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

oyun fiyatlarina takmaya cok gerek yok

switchi ana gaming konsolu olarak almiyorsaniz cok istikrarli bir release schedule sundular, ortalama her ay bir adet platform exclusive cikti releaseden beri.

128gb sd kart almak sart dijital girilicekse, soyle guzel bir olay var digital alinan her oyunda %5 para iadesi yapiyor puan olarak ki hic yoktan iyidir yani, flat %5 discount nintendo ekosisteminde gorulmemis birsey

physical almanin iyi yani ise ikinci eli cok guclu, bedeline satabilirsiniz discount kulturu olmadigindan dusmuyor oyun fiyatlari.

Daha gecen ay mario rabbids falan bir suru 60 dolarlik oyun %33’e varan indirimler gordu. Bu gold points isi de guzel oldu.

Bu arada standart ps4 aaa’si gibi dusunmemek lazimmis nintendo oyunlarini. Casual oyuncuyu inanilmaz uzun sure oyaliyorlar. Tabii main story bitti kenara atayim dememek lazim.

Sd kart konusuna ayrica degineyim, bende 2 3 tane demo, mario, mario kart, mario+rabbids, brawlout, puyo puyo falan yuklu. Hala da bayagi bos yer var aletin hafizasinda. Zelda ne zaman alirim bilmiyorum ama sd karti da anca o zaman alacagim gibi duruyor. Ilk basta cok elzem degil yani. Kutuphane buyuyene kadar beklenebilir.

Aletle beraber alinmasi gereken bence tek onemli sey ekran koruyucu. Amazon’da spigen’in ikilisi 10 dolar mi ne.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

benim konsolum yok (ps4 vardı sattım) şimdi yeniden konsol almak istiyorum ama akşam işten geldikten sonra ayrı odaya geç konsol oyna olmuyor. akşam hanımın yanında elde oynamak cazip geliyor. onun için düşünüyorum.

ben de benzer durumdayim ps4 u anca haftasonlari 3-4 saat kesintisiz boslugum olursa aciyorum. yoksa hafta ici aksam 1 - 1.5 saat icin acmak zor geliyo asd

bi de ben is icin baya seyahat ediyorum aksam otele donunce chillout icin guzel olucak switch

neyse - zaten skyrim i fifa yi napicaksin. az vaktin varsa cer cop oyuna gomecegine nintendo exclusive leri oynarsin anca. su an yeterince oyun var (zelda, mario odyssey, bayonetta) ve devami geliyor. bence oldu bu is hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ps4 de contiunity sikintim var benim. bi oyuna basliyorum - araya seyahat falan giriyor haftadan haftaya oynuyorum. kaldigim yeri unutuyorum.

yakuza kiwami oynuyorum ps4 te su siralar misal. her oyuna girdigimda karakter sayisi yuzunden brainfart

switch ile en azindan her aksam yarim saat - 1 saat de olsa continuity yi koruycam diye umuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

zelda zaten 100 saat oynarsın geze geze, 2-3 ay sürer dediğin tempoda. bir de hikayesi öyle girince unuttum, nerdeydik diyeceğin bir oyun vs. değil. mario odyssey biraz daha kısa, hikaye modu 10-15 saatte bitiyor ama full complete etmeye kalksan o da çok sürer mesela. super smash bros vs. geliyor, baya iyi olacak gibi o da. jrpg bekliyorsan octopath gelicek, varolanlardan xenoblade vs. var.
Sosyal ağlarda paylaş

hani switch'i anlıyorum her ne kadar gereksiz bulsam da..

xbox almak için nasıl bir motivasyona sahipsin ki :D

god of war
last of us
death stranding gibi oyunlar gelirken 4k minecraft oynamak için konsol mu alınır abi...

metacritic listesinde en yüksek puanlı ps4 oyunlarında ilk 10'da 6 tane exclusive oyun var..

xbox'da yok böyle bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce de yazdım ea access beni cezbediyor. nhl, nfl, ufc falan oynamak için alırım.

dedim ya kafam hala karışık geçen mart ayında ps4'ü satmıştım yine alıp satmak istemiyorum. bilmiyorum kısacası konsola -1 ay sonra kullanmayacağımı bile bile- para harcıyasım var ama nereye harcıyacağımı bilmiyorum.

switch o yüzden mantıklı geliyor salonun bir köşesinde durur hadi bir el fifa atayım ya da zelda oynayım diye alırım elime diye düşünüyorum. yoksa xbox veya ps için kim kalkıp içerideki odaya gidecek. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

alali 10 gun oldu - resmen ask yasiyorum su aletle. ps4'u acmadim switch aldigimdan beri.

handheld ve docked arasindaki gecis kusursuz. oyunu durdurmaya bile gerek kalmiyor. sleep mode da calismak icin dizayn edildigi icin telefon gibi hic kapamiyorum. oyuna girip cikmak 1 saniye suruyor. ps4'daki rest mode'la alakasi yok.

saglam ps4 oyunlari cikinca oyniycam tabi ki ama buyuk ihtimalle switch main konsolum bundan sonra. release'de almadigim icin uzuldum resmen.

ayrica BOTW inanilmaz bi oyunmus. oynamadan once nintendo hipsterlarinin hype'i diyordum ama oyun beni buyuledi resmen. gun icinde oynamadagim anlarda bile dusundugum, bi an once tekrar geri donmek istedigim bi oyun en son ne zaman olmustu hatirlamiyorum.

worth every penny.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...