Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Pixel

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

fiziksel tuş konusunda haksızsınız bence, çünkü şu anki telefon ölçülerine göre düşünüyorsunuz.

4.6- 4.7 inch ele cuk diye oturan telefonların tamamı ekran olduğunda, bunda tuş yok diye gidip 4.6 inch ekrana tuş eklettirip 5 inch olanını mı alacaksınız mesela?

ya da ekran boyutunu küçültüp tuşlu olsun yoksa kullanmam mı diyeceksiniz. bırakın şimdiden halletsinler işte menü butonlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Baja ne demek istediğini anlamadım ben.

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2011/10/agwaewwaeweg.png

şöyle şeye doğru yollanıyoruz işte abi, hatırlasanıza alcatel telefonlardan ekran gazoz kapağı kadarken edge ile sınırlara dayandı artık. o alt üst de gider yakında.

o yüzden bırakın şimdiden entegre olsun menüler. daha çabuk bitsin tuşlu telefon.

demek istediğim de, menü ve geri butonları ekranda yer kaplamasın diye şu yukarıdaki telefona tuş ekleyip yarım inch boyutunu artıracak mısınız yani.

bunun yerine biz tuş istiyoruz demek yerine gesture isteyin ne bileyim bottom swipe falan isteyin. tuşlu telefon balkona halı sermek gibi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

almanyadan alma işine kafam yattı benim biraz.

almanyada yaşayan baya pati vardı. telefonu alsam ve ola ki sorun çıktı, garanti kapsamında servis görmesi gerekse. orada yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? adresine telefonu gönderirim, orada servis bırakıp, işlemi bittiğinde bana geri gönderir. hem uğraşı için hem git-gel ücreti için fişekleme yapacağım tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

abi uğraşılır mı onla?

bak huwaei p9 modellerinde falan direk vip servis uyguluyor.
mesela bozulduğu zaman kargo firmasını çağırıyorsun ücretsiz alıyor götürüyor, geri getiriyor ücretsiz bi şekilde yerinden kalkmadan. bi yere gitmeden ve sana 5 gün sözü veriyor.

p9 ve p9lite modellerinde ilk ay boyunca ekranı bi şekilde kırarsan, düşür vs kullanıcı hatası olsun, önemli değil, direk ücretsiz ekran değişimi sağlıyorlar.

adamlar verdiğin paranın hakkını vermeye çalışıyorlar lel.

Harbi gerizekalılar mı şu teknoloji firmaları ya..

Pixel başlığında google'a da tekrar giydireyim. Bu kadar rezalet olamaz ya, tam mühendis kafası. Teknoloji istediği kadar ilerde olsun. Bu sunumla bi pok elde edemezler. Apple'a göndermeymiş bla bla. abi top view direk apple, tipini de gönderme yapmışlar. 3.5mm jack e gönderme yapıyor ama 32/128gb depolama seçeneğini koymak ile apple'dan farkın kalmıyor ki.

Microsoft da bi yandan aynı. Resmen bıraktı. Ki bence piyasadaki en hızlı os idi.

steve jobs'dan sonra vizyon sahibi biri gelmedi şu piyasaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...