Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Arşiv de bir dünya mmorpg başlığı var. herhalde hepsine "zamana ihtiyacı var. bekleyelim, belki düzelir" falan yazmışızdır. araştırmadım ama eminim ? 

yok abi düzelmez demek istemiyorum gene ama  casual gözle bakmak lazım . seni oyalaması gereken her şey çok erken sıkmaya başlıyor.  zaten o kadar erken sıkmaya başladığı için oyuncu sayısı böyle düştü. son levele ulaşamadan bırakılan oyun olma rekorunu kırmıştır new world.  hani o bahsedilen Backstab damage in crit vermesi, tank ve dps mekaniklerinin eleştirilmesi falan geçtim bunları zevk yok abi oyunda akıcı değil , kullanıcı dostu değil. işten eve gelince beni bağlayacak bir şey yok. böyle çok düşünen olduğu için zaten patır patır bıraktı herkes. casual kitleyi oyunda tutamazsan batıyorsun doğal olarak . 

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Scalanova dedi ki:

Another game-breaking New World exploit has been discovered by players and it's pretty bad -- this time, players have discovered how to inject HTML code into the game, allowing them to dupe gold and crash player clients.

bunu dün konuşuyolardı başka oyuncuların client ulaşılıyormuş bu şekilde şaka gibi hackerlar acaba başka neler yapmıştır ortaya çıkmamış. ?

Amazon gibi bir firma ben anlamıyorum bu kadar amatör ekip nasıl bir araya geldi hadi geldi diyelim bu ekibin başında amazon yönetici kadrosundan profesyoneler yokmu yada amazona bağlı oldukları birimden ? işin ehli programcıları oturtursun başlarına yeterli gereklilikte olmayanları alt kadroya alırsın yada şutlarsın  bilemedim enteresan gerçekten.

Sosyal ağlarda paylaş

ben hala neden amazon delivery veya aws kalitesi bekleniyor ags’den esas onu anlamıyorum. yarın google veya apple oturup oyun yapsa onlardan da aynı şey beklenecek demek ki. bunları yapanlar aynı kişiler olmadığı gibi deneyim de aynı değil, yapabilecekleri en çok şey aws ile sunucuları düzgün halletmekti ama onu da bceremediler en baştan. beklentiyi sıfırlamak lazımdı o noktada.

Sosyal ağlarda paylaş

bir çok early accesse, yeni projeye para vermişimdir, kimileri hiç gün yüzüne bile çıkmadı. ama en fazla acı vereni bu lort britişin para kaldırma projesiydi sanırım. 

lord dedik güvendik, meğersem sevdiğimiz UO oyun tasarımını bile bu adam yapmamış. sadece konsept sahibi....

Sosyal ağlarda paylaş

helali hoş olsun ya, adam artık oyun yapmıyor zaten işte. gerçek hayatta da tanışsam bir içecek ısmarlardım karşılık beklemeden. molyneux ve gollop için de yaptım aynısını, ziyanı yok. topu topu 3-5 adam var zaten öyle geçmişten borçlu hissettiğim, ödedim hepsine rahatım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.10.2021 at 01:06, tiLi dedi ki:

ya düzgün ayarlanıp yapılabilir yapılamaz demiyorum da oyunda ciddi sıkıntılar var şu an ve hani sistemsel sıkıntılar. uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ben. aceleye gelmesini geçtim bu sistemi nasıl dizayn ettin sorunu öngöremedin? cicim ayları oynanır. ben çok eğlensem de patlayacağını görebiliyorum. patladıktan sonra revamp falan düzeltebilirler belki ama bi geri revive olur mu bilmem. kısa soluklu oynamak için ben tavsiye ediyorum yine de. biraz geciktiniz ama

2 hafta önce sdf

TABİİ Kİ dupe'u öngörmedim. invul exploit ve client authoritative geyikleri korkutuyodu. dizaynlarda gözüme batan doomed şeyler vardı

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bozuk ama zaman geçirtiyo ben eğleniyorum.2 3 gün önce Ebonscaleı hatchetlara 5 dkda kaybettik, bunun yaklaşık 3 dksını respawn bekleyerek geçirdim sdf yalnız o günden beri savaş açan yok noldu onu da mı kapattılar forumlarda bişey göremedim. Bi de bzm serverda corrupt invasiona galip gelebilen yok, downgradelerde o kadar ters denk geldi ki t5 outfit, woodshop, kitchen kalmadı ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...