Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Osiris: New Dawn

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
- what is this game?
- open universe multiplayer sci-fi survival game

"Alien Invasion Tomato Monster Mexican Armada Brothers Who Are Just Regular Brothers Running In A Van From An Asteroid And All Sorts Of Things"

tam benim sevdiğim türde ama böyle bir no man's sky havası aldım bundan. düzgün çalışsın content olsun iki kişi oynatsa da olur. her gezegenin ayrı bir heyecan fırtınası olmasına da gerek yok. bas kırmızı mars'ı, yeterli.

tek istediğim subnautica'nın mars'da geçip co-op'lu olanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
2 gündür oynuyorum fena değil.
- grafikler çok güzel ama optimizasyon kötü. zaman zaman grafik hataları görülüyor.

- yaratıklar tasarım olarak iyi ama ai olarak berbat. o açıdan gram zevk vermiyor malesef.

- kaynaklar aynı yerlerde çıkıyor. haritayı öğrendikçe gidip gidip toplar hale geliyorsunuz. en azından random kaynak spawnı ile tekrar oynanabilir ve bi evren olsaydı keşke.

- craft kısmı gereksiz zor. bi bina bi tane furniture yapacam diye bide o yapay zeka ve garip spawn sistemiyle uğraşırken tüm gününüz gidebiliyor.

- oyunun öğretici kısmı çok zayıf. artık netten bakıyorsun şu menüde neye basıcam falan diye zaman zaman.

- müzikleri en iyi kısmı kesinlikle. gayet muhteşem.

sonuç; oyun fena değil kendini oynatıyor. bu türü ve sci-fi seven adamı eğlendirir ama bu parayı haketmiyor bana kalırsa.

saygılar. iyi akşamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...