Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyuyamadigim gecenin ustune ekside baslik acilmis olmasi

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Sik sik uykusuzluk ceken biri degilim ama gece uyuyamamis olmami dert etmeyip gecistirdim derken sozlukte su baslikla karsilastim:

22 ağustos 2016 gecesi yaşanan uykusuzluk

Hadi o gunun uyuyamayanlari acmis olabilir diycem de hergun acilmiyo sonucta bu baslik yani neden benim uyuyamadigim gece acilmis lan ne acayip

Havadandir desen Turkiye'de degilim ki yazarlarla ayni iklimden etkilenmis olayim.

https://www.youtube.com/watch?v=rbBX6aEzEz8
Sosyal ağlarda paylaş

dün gecenin bir mistik olayı daha vardı. kakazlamak. gece saat 1 gibi vatsap grubundan 'ölü kunduz mu yemişim bu nedir tuvaletten çıkamıyorum. tişörtü çıkartıp girdim allahtan ter içinde kaldım' falan gibi mesajlar atıyordum.

o sırada uyanık 4 arkadaşım daha 'abi bende sıçeyrum, çok fena kakazladım, totem resmen totem bu nedir?' falan gibi mesajlar attı.

sanırım mars venüse götünü mü dönmüş nedir tam o sıra herkes sıçıyordu.

kind regards.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

dün gecenin bir mistik olayı daha vardı. kakazlamak. gece saat 1 gibi vatsap grubundan 'ölü kunduz mu yemişim bu nedir tuvaletten çıkamıyorum. tişörtü çıkartıp girdim allahtan ter içinde kaldım' falan gibi mesajlar atıyordum.

o sırada uyanık 4 arkadaşım daha 'abi bende sıçeyrum, çok fena kakazladım, totem resmen totem bu nedir?' falan gibi mesajlar attı.

sanırım mars venüse götünü mü dönmüş nedir tam o sıra herkes sıçıyordu.

kind regards.

ben geç etkilendim anca sabah kakazlayabildim
ama uyku sorunu çekmedim şahsen zotur zotur uyudum bütün gece
bi tek gece 3'te bi ara uyandım çünkü kulağımda eşşek kadar kulaklıklarla uyuyakalmışım anonagoyim
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm dünya birbirimize taharetten bağlı mıyız, gizli şifre bu mu acaba?

Bu arada southpark ve taharet demişken, dünyada taharet musluğunun yaygınlaşmasını ve gittiğim her otelde bulunmasını istesem nasıl bir yol izlemeliyim? Dünyayı ele geçirip kanun çıkarmaya kadar gidiyor planlarım, tatiller gerçekten ızdırap
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...