Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anksiyete

monoscope

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

bol bol spor yap

spor hayatının bir parçası olsun

stresten mumkun oldugunca uzak durmaya calıs, hani kacmanın yolu yok ama sen yine de uzak durmaya calıs

olumsuz insanları hayatına cok alma

beslenmene dikkat et, bol bol meyve ye, saglıklı beslen

alkolden uzak dur

spor çok iyi geliyo abi. Harbi rahatlatıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

spor yapiyor musun? bir nebze iyi geliyor kisa kisa yuruyusler. ilac kullanmadim, yasim cok kucuktu ilk tani konuldugunda, doktora bir kere gitmis oldum o yuzden. om mesaj aticam bu arada. onerebilecegim doktor var.

ya sen yemedin icmedin bellere sicmadinda ne ara madalya aldin. helal karsiimm.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

bol bol spor yap

spor hayatının bir parçası olsun

stresten mumkun oldugunca uzak durmaya calıs, hani kacmanın yolu yok ama sen yine de uzak durmaya calıs

olumsuz insanları hayatına cok alma

beslenmene dikkat et, bol bol meyve ye, saglıklı beslen

alkolden uzak dur

benim uyku sorunum vardı gece 2-3 saat falan uyuyup uyanıyordum. bu mevzuyu yaptım anam ağladı. gene uyuyamadım hertarafım ağrıyordu yorgunluktan bitmiştim ama uyuyamadım gene yatakta dönüp durdum saatlerce falan, hormonel sorun varsa ters tepebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Çözümü söylüyorum. Asosyallik. Evini istediğin gibi yap. Haftasonları evde tadilat bilmemne için koçtaşta en az 2-3 saat geçir. Bütün akşam evde pc başında oyun oyna. ayda 1 dışarda insanlarla aktivite daha fazla değil. Oturup konuşma değil ama aktivite olması lazım sinema paintball falan. Senede 3 hafta tatil. 2 haftası yaz 1 haftası kayak tatili. Öyle bi oyuna sar ki öğlen işteyken bile akşam eve gitmeyi düşün hep. Tabi bir de bu konularda sana hiç karışmayan,kendi haline bırakan kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

madem bir sürü kişi var öm atmayıp buraya yazıyorum.

panik atak konusunda tavsiye veremem, nefes kontrolünü hala beceremiyorum.

ama, ofiste aydınlık bir çalışma ortamı, evinin aydınlık ve ferah olması. evinde çok eşya varsa biraz azalt, yer aç. yürüyüşler mümkünse akşamları da.. seni tatlı bir şekilde yoracak ve güzel uyutacak. anksiyetenin tam olarak tıpta tedavisi mümkün mü bilmiyorum bile, bence sadece hafifliyor ve onunla yaşamayı öğreniyorsun.

en çok ne yaparken/neyi yapmadan önce sıkıntı çekiyorsun? kaynağı nedir yani bunun çözebildin mi kendi kendine?

aslında bunları biriyle oturup konuşman da lazım. terapiste gitmeyeceksen de aklı selim bir tanıdıkla falan.

bu arada.. terapist önerebilirim. istanbul'da mısın?

edit: eve kapanma, sosyalleşmen gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...