Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dunkirk (2017)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:

dün akşam gittik.

nedendir bilmiyorum aşırı bir interstellar etkisi aldım filmde.

neden olacak filmin başından sonuna kadar fona dayamış tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak abv
Sosyal ağlarda paylaş

istinye park'da imax salonunda izledim:

film 7,5/10
sinema salonu 6/10

biz 29 tl bilete, 3 tl hizmet bedeli ödedikten sonra kan/ter içinde film izledik
siz gidin akasya'da paşa paşa izleyin derim

sesi kısıktı filmin, veya ses bana az geldi bilemiyorum.
kanyon'da bile ses daha iyi oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi çıktık geldik filmden. gerçi film de diyemiyor insan şimdi. hani bi oyun motoru yaparsın da ona teknoloji demosu dayarsın ya, aynen öyle bişeydi. hakkaten de tam yapabilirlik gösterisiydi. yapmış mı yapmış ama film olmuş mu olmamış.

hikaye yok dicem de, en ufak bi hareketin bile bi hikayesi olur sonuç olarak. e bunda da var yani. geçişleri birbirlerine yamayıp da zırt pırt atlaması, benzer sahnelerden olsun da güzel gözüksün falan meh. bi ileri bi geri atlaması da ayrı bi uyuzluk, yapmayın artık böyle şeyler ya. zamanla oynamayın daha ilginç yapacam diye.

bi de en sonda o tom hardy neden uçağı ebesinin körüne kadar uçuruyor paraşütü mü yok? e biliyosun bi noktadan sonra alman hattı, uçağı da yakıyosun bi de kastıra kastıra iniş takımı açarak. atla sizinkilerin ortasında denize olsun bitsin. neymiş bunun olayı anlamadım.

hardy hep karizmatik rol oynasın cillian murphy'e hep uyuz tipleri ver.

sonuç olarak şu yapılabilirlik ile kaçmış bi fırsat bence dunkirk.

ha bi de müzik, allahım gericem savaş atmosferi vericem diye mi bilmiyorum da acayip baydı. en düz sahnede bile dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt ne boş beleş bi müzik işidir arkadaş. batman'de yaptın süperdi, interstellar'da yaptın iyiydi, inception'da zonklattın okey de savaş atmosferini verirken biraz düşünür insan ya. biraz daha etkili olsun farklı olsun kaygısı mıdır nedir yani savaş filminde.

Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

bi de en sonda o tom hardy neden uçağı ebesinin körüne kadar uçuruyor paraşütü mü yok? e biliyosun bi noktadan sonra alman hattı, uçağı da yakıyosun bi de kastıra kastıra iniş takımı açarak. atla sizinkilerin ortasında denize olsun bitsin. neymiş bunun olayı anlamadım.

İlk başta paraşütle atlamak için kokpit kapağını açıyor ama dışarıdaki askerlerin Alman uçağını düşürdüğü için coşkulu şekilde bağırdıklarını farkedince morallerini bozmamak için atlamıyor.

Daha az dramatik bir açıklama olarak da o yüksekliktan paraşütle atlamanın uçağı yere indirmekten daha tehlikeli olduğu düşünülebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...