Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 7 (6)

Bone

Öne çıkan mesajlar

patlama olayı milyonda 35 gibi düşük bir oran olabilir, hatta nerdeyse her marka telefonda böyle şeylere rastlandığı için bunun normal olduğu da varsayılabilirdi, eğer note 7 satışı durdurulmasa ve iade seçenekleri ortaya çıkmasa.

fabrikasyonda belki milyonda 3-5 oranı vardır hatalı üretimin bilmiyoruz fakat sorun büyük olmasa yahut kronik olmasa samsung da herkesin yaptığı gibi hiçbir şey yapmazdı , yorumsuz kalırdı. Kullanıcı hatası der geçerdi belkide. Demekki riske alamayacağı bi durum var ortada! Ve bu iyi bişey.

Adamlar geri topluyorum diyor. Yine bi samsung fanboy çıkıp, abi normal patlaması, her telefon patlıyor diyor. sfsfdasdf

aramaya inanalım şeysi: " 'telefon modeli' battery explode" şeklinde yapılan nerdeyse her aramada patlayan telefon modeli görebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ama tarafsız olmak lazım biri 720p ekran ile multitasking yapıyor diğeri 2k ekran ile. dikkat ederseniz özellikle oyunlarda arayı açıyor zaten. evet note 7 de ekranı 720p ye düşürüp de test yapılabilir ancak burada ise sistem verimliliği gerçek 720p gibi alınamıyor. gerek android ekosistemi buna izin vermiyor gerekse donanım bileşenlerinin bir çoğu 2k şeklinde çalışmaya zorlanıyor. sadece pil tasarrufu sağlıyorsun bu mod da.

asıl test ip bir gün 2k ekran çıkartırsa o şekilde yapılmalı. ha yine geçer mi bence geçer ancak bu kadar fark imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

ekran cozunurlugu konusunu acarken sunlarida eklemelisin.

Dual-core 1.84 GHz Twister vs Octa-core (4x2.3 GHz Mongoose & 4x1.6 GHz Cortex-A53)

2 GB RAM vs 4 GB RAM

PowerVR GT7600 (six-core graphics) vs Mali-T880 MP12 12 cores

2015 vs 2016

soldakiler iphone.. hardware basmakla olmuyor iste.
Sosyal ağlarda paylaş

- ses çıkışı eyvallah en zayıf yanı samsungların
- kasa zevk meselesi
- ama pil konusunda iphonecular prize veya powerbank'e bağımlı yaşıyorlar. telefon farklı eyvallah ama ben mesela s7 edge'imde geçen gün 2 gün 7 saati gördüm. ha az kullandım falan ama daha önce hiçbir smartphone ile bu kadar uzun gitmemişti pil. note 7'nin de çok farklı olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Thraine_Numeheru said:

nedir son durumu
note 7 mi
iphone 7 mi ?

yeni almıstım note 7 yi , patlamadan geri vericem ama note7 nin ses çıkışı iyi değil , kasasınıda begenmedim , pilide az gidiyor ?

patlamadan geri vercem konusunda birşey demek istiyorum bu note 7 mevzusunu tam bilmemekle beraber. benim de başıma eski sony xperia'da aynısı gelmişti pil süper hızlı bitiyordu. servise verdim seri nosuna baktılar. seri nosunda sorun olanlara değişim veriyolardı yani. kısacası geri vermeden önce araştırın bi sonra hayal kırıklığı olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Olaylar büyüyor

FAA Galaxy Note 7 nin hava araçlarında yasaklanmasını görüşecek.

---

Yanan bir Jeep

Galaxy Note 7 explodes inside family's Jeep, creating massive fireball

http://androidforums.com/threads/galaxy-note-7-explodes-inside-familys-jeep-creating-massive-fireball.1068206/

http://www.fox10phoenix.com/news/us-world-news/203370813-story

---
Sosyal ağlarda paylaş

rk Telekom olarak,

kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tutarak, bireysel müşterilerimize yönelik başlattığımız Note7 kampanyamızı geçici olarak durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili Samsung Türkiye ile koordineli bir şekilde çalışarak gerekli aksiyonları alıyoruz. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, cihazlarını yeni üretilecek Samsung Galaxy Note7’ler ile değiştirecekleri gibi, iade de edebilirler.

Türk Telekom güvencesi altında Samsung Galaxy Note7 sahibi olan müşterilerimiz konuyla ilgili bilgilendirilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz iade işlemleri için cihazı satın aldıkları Türk Telekom Mağazası’na, değişim işlemleri için 444 77 11 veya 0850 222 08 47 numaralı Samsung İletişim Hattı’na başvurabileceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...