Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapsam bilemedim

Remus

Öne çıkan mesajlar

Remus said:

Geçenlerde bir arkadaşıma, çok haksız şekilde çok garip laflar edip kalbini kırdım. Sonra pişman oldum, özür diledim. Özürümü kabul etti de, artık konuşmuyor.

Remus said:

Çiçek felan gönderiyim dedimde istemedi. (Sormadan bir şey yapamıyorum huyum değil)

Remus said:

Kötü anılarım var. sormadan yapmam.

Remus said:

birde tam ofis adresinide bilmiyor olma durumum var.

Remus said:

Mesela sosyal medyadan hiç tadım yok diye post atmış. Gidip benimde gibisinden bir şey desen mi?

(Benim yüzümden değildir.)

ahahahah bakın bu bir dramdır!

Ayarı yemiş şapşük erkeğin dramı

Kıza yaptığı yamuk da kesin saçma sapan bir şeydir askdhg garibim ya :'(
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Remus said:

(1)Geçenlerde bir arkadaşıma, çok haksız şekilde çok garip laflar edip kalbini kırdım. Sonra pişman oldum, özür diledim. Özürümü kabul etti de, artık konuşmuyor.

Remus said:

(2)Çiçek felan gönderiyim dedimde istemedi. (Sormadan bir şey yapamıyorum huyum değil)

Remus said:

Remus said:

Remus said:

(3)Mesela sosyal medyadan hiç tadım yok diye post atmış. Gidip benimde gibisinden bir şey desen mi?

olan daha çok sıçıp(1), sıvayıp (2), cilasını (3) atmak.
Sosyal ağlarda paylaş

çiçek, çikolata, hediye ne alırsan al o trip evresi devam edicek. klasik hatun tribi işte abi. özür diledi ama biraz süründüreyim, biraz burnunu sürteyim, trip yapayım kafası.

kaldırabiliyorsan uğraş, dolan götünde, onun da istediği bu. ama bu hep böyle olacak onu da bil. yarın bir gün falanca gününü unuttun diye 1 hafta surat asacak, seni boy boy tümor sahibi yapacak hatun modeli.

şahsi fikrim hiç bulaşma, hiç uğraşma. salağa yat, tripleri dodgelamaya bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelinin dediklerinden yola çıkıyorum, al sade ama senin kişiliğini ve onunla uyumunuzu anlatan bir yüzük yada çok daha manevi değeri olan ve ince düşünülmüş bir şey ve evlilik teklif et ama evlenirken evliliğin gereksizliğinden ve boşa masraf olmasından bahsederek parayı yardım kuruluşlarına bağışlamaya ikna et ve avrupaya kaçın.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

masa said:

Remus kız zaten seni hayatında istemiyormuş. Ama kalbini kırmak istemediğinden ve kötü biri gibi görünmek istemediğinden ilişkisini kesmemiş. Şimdi eline fırsat geçince bunu kullanmak istiyor. Küsmek diye birşey yok. Kız seni istemiyor. He he deyip geçiştirmiş özürüde. İsterse gelir konuşur. Kızı daha fazla darlama. Kıza sorsak neler anlatıcak kimbilir. "Kilbini kirdim çiçik gindiriyim" diyen adam, kızı ne zor durumlara sokup utandırmıştır. Rahat bırak kızı, darlama artık.

süt gibi komsu kizini "ac kapiyi sana bisi vericem" diyerek ürküten adam, gelmis burda kazanova gibi taktik veriyor.

Bizde böyle bir delikanlıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

reçeten

1- olayın hemen ardından, özürden sonra
max 2gün boyunca yoğun ilgi. -muhtemelen bu süreçte hala sana kızgın olduğu için pek sallamayacaktır seni, eğer sallarsa zaten iyi! Ama sallamaması daha iyi.

2- sonra çekilme süreci. Bu süreçte hiçbir şekilde iletişime geçmiyorsun. -kız tabi 2 günün ardından bi boşluğa düşüyor, hatta suçu kendinde aramaya başlıyor. Ya galiba biraz uzattım, o kdr çocuk ilgi gösterdi özür diledi vs.

3- kız sana "naber" diyor. Burası çok önemli, çok sıcak davranmıyorsun, normal konuşuyorsun ve date ayarlayıp çekiliyorsun.

4- pm ile teşekkür edebilirsin.

SIGNED
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:
yumy said:
Remus said:
(1)Geçenlerde bir arkadaşıma, çok haksız şekilde çok garip laflar edip kalbini kırdım. Sonra pişman oldum, özür diledim. Özürümü kabul etti de, artık konuşmuyor.
Remus said:
(2)Çiçek felan gönderiyim dedimde istemedi. (Sormadan bir şey yapamıyorum huyum değil)
Remus said:
Remus said:
Remus said:
(3)Mesela sosyal medyadan hiç tadım yok diye post atmış. Gidip benimde gibisinden bir şey desen mi? (Benim yüzümden değildir.)
ahahahah bakın bu bir dramdır! Ayarı yemiş şapşük erkeğin dramı Kıza yaptığı yamuk da kesin saçma sapan bir şeydir askdhg garibim ya :'(
olan daha çok sıçıp(1), sıvayıp (2), cilasını (3) atmak.

op'un davranışları normal abi, komik olabilir de sıkıntı yok.

kimse kimsenin ağzına vurmamış ayrıca, birazcık şaka kaldırabiliriz sanırım dimi?
bide biz bizeyiz, biz bize olmasak; öyle hissetmese zaten böle bi başlık açmazdı remus. Sen yakın gördüğün adamın yeri gelince ağzına sıçmıo musun? onla aynı.

Dertlerini paylaşan insanları seviorm, demekki bu küçük pati komününü kendine yakın görüyor diyorum.

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Remus said:

Geçenlerde bir arkadaşıma, çok haksız şekilde çok garip laflar edip kalbini kırdım. Sonra pişman oldum, özür diledim. Özürümü kabul etti de, artık konuşmuyor.

Remus said:

Çiçek felan gönderiyim dedimde istemedi. (Sormadan bir şey yapamıyorum huyum değil)

Remus said:

Remus said:

Remus said:

Mesela sosyal medyadan hiç tadım yok diye post atmış. Gidip benimde gibisinden bir şey desen mi?

off @remus

ilk ve tek karşı cinsden arkadaşın mı abi bu kadar fail olur mu
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Ehehe TV dizisi olacak adamım. Ben bile bazen ne tepki vereceğimi kestiremiyorum. Tam anasistim, kaos içinde düzen.

abi bu kadar failladığına göre köpek gibi aşıksın( burada köpek gibi mübalağa için yazılmıştır. )

sen özrünü dilemişsin, çatlasanda yazma hatuna uzaklaş. ondan sonra normalleşicektir.

tekrar yazıyorum

uzaklaş hatundan ilgi gösterme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...