Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapsam bilemedim

Remus

Öne çıkan mesajlar

photographer said:

Abi, Remus cidden, hiç kadınlarla nasıl iletişim kuracağını bilmiyorsun değil mi? Ben bunu anladım yazdıklarından:)
Hakaret etmiyorum he gözlemimi söylüyorum :P

Kimse ile nasıl iletişim kuracağımı bilmiyorum, anca iş olacak, yada somut bir şey olacak (wow, bilimsel birşeyler, film kritiği...) öyle. Yaptığım şey iletişim kapsamı dışındaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Haber botlugu skillerini kullan, iki diken linki ile toplarsin :P

Masa ile yekeyeke yazmis zaten, icerigi bilmiyoruz ama soylemenden belli oluyor agir pot kirdigin iste, bu saatten sonra israrci olman daha kotu

Killjoy'un taktiği iyi ya, onun ötesinide zorlamaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

hayir hediye al onda sorun yokta cicek en tembel isi hediye

kalbini kirdim, al sana dalinda kalmasi gerekirken benim hiyarligimi kapatmak icin yolunmus bir demet cicek! gozlerinin onunde kuruyup cururken cikardigi o les gibi kokusunun hatirina affet beni!

su laflara da kanmayin. evet soyleyince yazinca mantikli geliyor ama guzel bi buket cicekle karsisina cikinca isler degisir

tabi soyle bir durum da var, sen iletisim kurmayi bilmeyen bir sigir goruntusu veriyosun, kiz zaten kacmaya calisiyodur o cicekle de gitsen iyy yapisti diyebilir.
sen en iyisi cicegi goturme, yolla, nota da kendi ismini falan yazma, sen oldugunu anlayana kadar bu kimden acaba diye dusunur aklindan hep en begendigi insanlar gecer. sen arayip cicegi begendin mi diyene kadar mutlu olur en azindan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...