Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Justice League (17 Kasım 2017)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Lantern filmi ertelendiği için bekleyemediler. Sonradan gelecek tahminen.

Bir de hep diyorum ama Batman v Superman aslında harika olabilecek bir filmken deli piç ettiler. Zack Synder'ın kötü yanı ortaya çıktı aslında mükemmel bir art director ama gerisi yok.

Filmin ilk yarısında kesip Soon deseler mesela buradaki çoğu adam 9/10 falan diye dolanırdı. Herkes dolanırdı ama ikinci yarı o kadar düştü ki film iyi olan kısımları bile silip attı.

Filmi daha da uzatıp iki parça yapsalardı harika olurdu. Çizgi romanın cartoon uyarlamasını bile mesela 80'er dakikadan iki film yapmışlardı ki ben daha izleyemedim ama deluxe edition 150 dakika ilkinin mesela.

ilk kısımda joker ile hesaplaşıp şehre 10 yıl sonra geri dönüşü, sonra superman'e ayar çekmesi falan ikinci filmde detaylı ve klas şekilde anlatılıyordu ki ölüme, kana kadar gayet üst sınıf işti öyle basit değildi.

bütün girişi, bağlama işini tek filme sıkıştırma hamleleri yok etti güzelim projeyi. üstüne suicide squad rezalet çıkınca kimse doğal olarak güvenmez.

şu league filmleri 10/10 olsa bile ben dahil çoğu insanı tatmin etmeyecek.

mesela ben man of steel'i de aslında çok beğenmiştim general'e toy superman'in sıkması saçmalığı dışında. o da kabul edilebilir cinematic hamleydi vs... onun üstüne bu hiç yakışmadı.

bi solo batman filmi üstüne mesela superman vs. batman de gelebilirdi. neyse. kısacası dc aceleye getirmekle saçmalık yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

yok film 10/10 olsa bile tatmin etmez kısmı doğru ama avengers a bak marvel çok güzel oynadı bütün karakterleri yan karakterleri teker teker tanıttı bi iki filmle izleyici daha kolay bağ kurabildi kolaylıkla doğal olarak + humour var marvel filmlerinde
dc daha karanlık izleyici aptalmış gibi her filmde batman'in ailesi nasıl öldü süperman nasıl dünyaya geldi gibi saçma sapan ıvır zıvırla screen time almaktan sıkılmadılar.
bütün karakterler yep yeni ne bileyim mesela ww cyborg çıksaydı eski filmlerde çok değil 1-2 dakka gözükseydi bu kadar damdan düşer gibi gelmezdi ve geçişleri korkunç mesela bi anda şehir uçuyor sonra saçma sapan başka bişi oluyor dicemde dc comicleri de öyle hep
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

avengers a bak marvel çok güzel oynadı bütün karakterleri yan karakterleri teker teker tanıttı bi iki filmle izleyici daha kolay bağ kurabildi kolaylıkla

this. batman'in efso çizgi filmi batman the animated series'in bi bölümü var, bütün villian'lar oturmuş poker oynayıp muhabbet ediyor. olaya yeni olan yok, hepsinin villian of the week bölümü yapılmış falan. joker joker'liğini, croc ayılığını yapıyor. aynı odaya koyuyosun, iyi writing ekleyince kendi kendine gidiyor zaten bölüm.

anlattığım bölümün sonu

sonra içlerinden biri batman çıkıyor, hepsini dövüyor sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...