Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keyjıl guilt (legion)

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

tamam bari faction belirleyelim xrealm yapacaksak?

takvim filan belirleyelim. oldu bitti işte?

bi yerden calendar hazırlarız web üzerinden, oradan takip edilir.

ben daha almadım expansion'u, euro da baya indi alsam mı ya.

@fransuxa: arkadaşına niye ibiş diyorsun çoğayıb. biz de gelsek oynasak senle bizden ibiş diye mi bahsedeceksin sağda solda?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Ally oynancaksa tartışmasız Silvermoon PVE. Bayağı iyi server. AH si Gold mold meseleleri açısından da iyi.

Horde ise TN dışında macera aramayalım derim ama yine de siz bilirsiniz. Çoğunluğun H olduğu düşüncesi ile H oynarız kanımca.

Ben bu Dreanor Flyingi yapmadığım için ona ve epic yüzüğe kasıyorum..Akşamları genelde oyundayım, whisplersiniz oyun içi.
Sosyal ağlarda paylaş

Goldu ne yapican onu anlamadim, eurolari bayip token alip onu satip ah den herseyi pay 2 win kasmicaksan pek anlami yok. Ben low popta oynamaktan memnunum o yuzden, buldugum esyalari fahis fiyattan satabiliyorum arz talep sagolsun :3

Zaten ah den alinicak sey cok az casual oyuncu icin, demon hunterlarin bracer geyigi var birtek onun disinda bole aman almalisiniz kafasi borsey yok legionda ne cache var ne oil.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalmadi o :D

Bebeler zamaninda "world pvp yapcaz illa" israri ile faction dengelemenin imkansiz oldugu sunoyund "aga nerede kalabalaksik oraya yigilak" diye ozenle kastilar.

Insanlarin istedigi world pvp degil cunki, 5v1 boyle yakaladigini ganklemek sonra ne kadar muhtesemim, world pvp ustasiyim ah enrede eski gunler diye dolanmak. PvP realm israrindan arakadaslarin tum charlar frostmane de kaldiydi benim hani release de quest yapam sansi yok horde un, gz de bile atliyorlar kirmizi rengi gorunce.
Sosyal ağlarda paylaş

TN'de Horde açacağım da Shaman mı açayım Druid mi karar veremedim. Nasıl duruyor karakterler betada falan hangisine girmekte fayda var?

İkisinden birini kasacağım, Druid hiç oynamadım oyun çıktığından beri istiyorum aslında da Shaman'ı da 6-7 yıldır falan hiç bakmadım. Seviyordum onu da dönmek istiyorum asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ptr clienti çek, hatta çekmeye de gerek yok. Sub. bile olmadan girip premade karakter deneyebiliyorsun. İnstall'a başla, dosyaları oluşturunca içine normal clienti kopyala.

Bir de bence karakter açmadan önce artifact weaponlara bir bakmakta fayda var. En büyük kozmetik onlar olacak sanki önümüzdeki exp.te.
Sosyal ağlarda paylaş

Buradaki çoğu kişi iş güç sahibi, hatta evli olanlar ve çoluğa çocuğa karışanlar var.

Bu yüzden haftada 1-2 gün yapılacak raidleri de olağandan geç saatte başlatabiliriz. Ecnebilerin late night guild dedikleri olay. Böylece hanımı çocuğu uyutan, dışarıda sosyalleşen, maç izleyen vs derken katılım daha da yükselebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

hicbir onemi yok faction disinda birseyin :3

allahin italyan realminden gelenle raid yaptik sonra bg girdim allylar silme rus :(

guild israrina o yuzden gerek yok iste bin keredir yaziyorum :D

tek sorun chat onuda discord ile battlenet den kanal kurup hallederiz hots da vs yaptigimiz gibi, raid filan kolay flex yuzunden onemli olan duzgun boyle 5man yapicak insanlarin olmasi, diablo usulu mythic upgrade sistemi sahanede iste yeticek insan lazim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...