Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keyjıl guilt (legion)

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

Levelling kolay kısmı ya. Madem oynayacak var 3-5 kişi de olsa toplanalım beraber oynayalım. Lau organizasyonu yapar sdf.

Zaten guild olayı artık xrealm olabiliyor diye biliyorum.

We will win so much that you will get tired of winning but first we need to deal with those russians. they are coming across crossrealm, they are invading our bg's, they are camping our spawn points, they are cykas, they are blyats and something has to be done about them. We need to build a wall, blizzard will designate it and putin will pay for it that will keep all these dirty slavs away from our servers!

http://40.media.tumblr.com/6f79ffdf96f196b58222a5f64b6293a8/tumblr_o333xhyIIN1rti3hto1_250.png

Sosyal ağlarda paylaş

Şu forumda TN Horde'da karakteri olmayan çok azdır zaten.

Başka server olursa, başka faction olursa, ne olursa... orada gelir oynarım.

Ben tn olmasın derim. Boostunuz var işte herkes zaten legion alınca 100 LVL boost alacak. onla oynarız.

Ancak şöyle bir durum var ki, başka serverda oynarsak ve şimdiye kadarki karakterleri bizim oynadığımızdan farklı serverdaysa mainiyle takılmaya gidecek bazıları, guildde adam bulamayacağız.

Herkes efendi gibi main karakterini getirecekse benim için server farketmez. 4 classtan 100 var, hiçbirine de main gözüyle bakmıyorum, TN olur, başka yer olur. problem değil. Oylama açın isterseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerek yok illa transfere ve guilde, discorddan toplaniriz 5manler icin filan

Millet omrunde tanimadigi insanlarla openraideen organize olup xrealm raid yapiyor siz guild dionuz hala :D

Nordrassildeyim memnunum serverimdan, pingler iyi ve mis gibi pve realm, world pvp diye zirlayanida islak odunla kovaliyorlar bu gunlerde zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de TN'de karakterler var. hic macera aramaya gerek yok, hepimiz calisan edeb adamlariz, yarin obur gun gold lazim olunca parayla alacagiz. En ucuz gold da TN'de yine item vs. dolu olur AH.

Guild seklinde hareket etmek de mantikli olur; oteki turlu toplanma etme isi yalan olur direk. Herkes kivirir, bir sey yapar.

Ben pazartesi aksami guild toplama etme islerine girisirim, davidmills'teki guildi kullaniriz ona da uyarsa. Ismini de komikli bir seyler yapariz. Legion'a kadar karakter, gold falan kasariz sonra da guildcek levellar, dungeon falan spamleriz.

Tahmini 4 aya ilk dramamizi yasayabiliriz her sey yolunda giderse.

HAYIRLI OLSUN.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu TN'de guild olayına ben de girebilirim ya. Bir heves hunterı geçirmiştim TN'de guild buldum diye, sonra casualdan öte olduğum için gitmedi, orada kaldı main hunter. Altına şimdi paladin kasıyorum legion için Tank + Dps giderim diye. Gold çok lazım bişey o nedenle çok mainleri kıpraştırmamak lazım. TN çok kalabalık olucak gibime geliyor ama, Legion başında sıra bile bekleyebiliriz sanki. Kritik bir karakterle oynamam ama guildde herhalde, zaten eve gelişim 8, patlatmak istemem haftanın 2 gününden 1inin progresini :).
Sosyal ağlarda paylaş

Patiye ne gak edicem kimlere gak guk etmedim.

hanıma da sordum sonuçta onunla geçireceğim zamandan ayıracağım oyuna zamanı. o da raid günlerimde program yapmayacağını söyledi.

ben fitim her türlü. hangi serverda karar kıldık şimdi? İsterseniz bir oylama yapalım.

Bir de oylamayı anket şeklinde yapmayalım katılacak herkes serverı postuna yazsın, ya da nick yazılması zorunlu bir oylama yapalım hepimizin bi hostu filan var iki dakikalık iş. sonra "benim oynadığım server olmadı ben gelmiyim" durumu olmasın, en baştan "ben gerekirse kasarım" diyenler anlaşsın.

ben TN dışında olursa boostu pati guildi için ayırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatta server degistirmem ben heleki bebe gazi ile pvp servera asla :D zaten agzim yanmis frostmane yuzunden, hayaller tarren mill vs southshore donemi, gercekler daily bitirmek icin kasarken 4-5 issiz yuzunden aci cekmek. 80 euro odedim 2 senede sirf transfer islerine

Hele legion pvp sistemi ile hic cekilmez pvp realmler ustune comar dolu twisting nether, guild kurucaz derseniz gene adam bulamayip comar alicaksiniz vs :D cross realm zaten anlamsiz hale getirdi guild islerini, benim su anki guildun raid kadrosunun yarisi cross realm oyuncu iste gayette guzel organize oluyorlar

Battle netim yaziyor, discord da var hani, prot oyniycam klasik bole greater rift filan yaparsaniz pokelarsiniz :D belki raid hamalligi ile ugrasmam bile mythic plus playi tutarsa :D
Sosyal ağlarda paylaş

Benim priest orada duruyor da hub'da bile 5 10 adam goruyorum ally side'da. TN kitlesi bayagi kotu ama golda ve itemlara ulasim inanilmaz kolay gerektiginde. Ha bir de adamlari troll'lemek inanilmaz eglenceli. Yunan, sirp, ermeni, kurt rp'si falan yaparak gunlerce general'da shitstorm dondurulebiliyor skfk.

Realm illa tn olsun demiyorum onu da belirteyim. Benim 4 5 tane karakterim maelstrom'da mesela ve tn'den 10 kat daha iyi bir server oyuncu kalitesi ve faction dengesi anlaminda. Ama patideki cogunlugun Tn'de oynadigini tahmin ettigim icin hic bahsetme geregi bile duymadim. Eger tn'den baska bir server'da toplanma karari alinacaksa konusup anlasalim; basariz migrate'i np.

Dipnot: Cross realm oynamak isteyen oynasin tabii de, guild insanlari bir arada tutuyor. Discord'dan haberlesiriz diye girisirsek hic baslamadan bitebilir maceramiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kimler gelir, su anda hangi serverdalar, hangi server'da oynamanin mantikli oldugunu dusunuyorlar yazsinlar. Class falan da belirtin.

Ben baslatayim hatta:

Ben kesin basliyorum pazartesi. Hesabini actirttigim bir kisi daha var. ikimiz de twisting nether'dayiz. Bence twisting nether mantikli bir secim.

Druid, paladin, priest var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...