Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keyjıl guilt (legion)

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

arena icinde ayni realm gerekmio :3 arena team filan kalmadi, ilk legion content patchde guildlerde anlamini yitiricek community sistem sayesinde

ret full monger gearim var, arena yapalim diyen olursa gelirim sahane hizli conq kasiliyor :D hos patch ile conq da gg olcak, invasionlar en iyi geari vericek neredeyse hatta 725 weapoin vericekler

sonra legion ilk gun cope aticaz o weaponi filan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya milletin PVP yaptığı falan yok open world de. TN de Ally yok zaten, hoş kapıdan çıktığında direk cross realm desin o ayrı. 100-110 leveling de kimse birbirine salça olmaz zaten. Ben Arena kasmıyorum zaten.

Ok guild meselesi anlamını yitirmiş olabilir de, bizde verry casual takılacaz. Takıldığımız zaman da pati tayfası olsun diyoruz. İlla çomar recruit etmemize gerek yok. Onca adam var, Legion gazıyla başlayacak ve benim gibi 4-5 aya bırakacak assfadfa. TN in defosu çok ama, AH, Gold ve hemen hemen herkesin orada en az 1-2 karakteri olması nedeni ile makul görünüyo bana. Yoksa ben her yerde oynarım. Hatta yeni bir serverda başlayacaksam kafa karıştırmaması açısından lvl 100 boostu ile tek bir class a odaklanırım vs. Herkes yazsın fikrini, oynamak istediği serverı ben her türlü uyarım. En kötü 1 karaktere transfer de çekerim np.

Flam da da guild varmış, bende de var. İsmini beğenirseniz devam, yoksa değiştiririz onu da. Ben woryör kasıyorum ama oynayan çok olabilir. Bir Blood DK levellarım, bir de disc pri..Yeter kanımca. Hatta lvl 90 shammy, 85 druid, 100 mage de var.
Sosyal ağlarda paylaş

100-110 leveling de kimse salça olmaz zaten diyorsun, hiç release'de pvp realmde oynamamissin belli.

5 kişi partide quest yapıp her gördüğü karşı cinsi raidleyenler yüzünden 1 hafta geriden kastım hep. Ya en birinci olucan rahat kasican, ya geriden gelicen rahat kasican.

Ya da pve realmde oynican :D

Ben de shaman oynuyorum, arenaya resto gireriz isteyenle.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Drama olacak dediler geldik zaten. Öbür türlü zevkli olmuyo adsfsa..

Stormrage (PVE) dışında senelerce release lerde level kastım, ilk haftalarda herkes level derdiykenken gözünden yaş getirircesine gank mank görmedim, duymadım. Kaldı ki, MOP dahil WOD da leveling bölgelerinde birbirinizi görmüyorsunuz bile artık. Ayrıca bu kadar BG, Arena yapan insanlar niye buna takılıyo anlamıyorum. Gank olacak tabi sinir olacan ki, klavyeyi ısıracan adsfsfa.
Sosyal ağlarda paylaş

Valthon said:

100-110 leveling de kimse salça olmaz zaten diyorsun, hiç release'de pvp realmde oynamamissin belli.

5 kişi partide quest yapıp her gördüğü karşı cinsi raidleyenler yüzünden 1 hafta geriden kastım hep. Ya en birinci olucan rahat kasican, ya geriden gelicen rahat kasican.

Ya da pve realmde oynican :D

Ben de shaman oynuyorum, arenaya resto gireriz isteyenle.

legion lvling zaten beta falan oynadıysan 10-12 saat sürüyor 100-110 ve her şey phasing olduğu için çok fazla adamla karşılaşmıyorsun lvl kasarken o yüzden sorun olacağını zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl kasmasi dert degil pvp realmde world quest filan les

flying olmiycak releasede ve artifact maxlemek olsun, gear olsun vs world questler expansion boyu onemli olucak

WoD da 100 olduktan sonra garrisondan cikmak icin neden yok pek, legionda ise tam tersi dalaranda sitlemek baya baya salaklik olucak artifact maxleyene kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Tekrar soyluyorum tn'de ally yok gibi bir sey. Dedigin durum the maelstrom'da, ravencrest'de vs. cok dogru da tn'de invalid argument direk.

Tn'nin tek kotulugu berbat bir community'si olmasi.

türk diyelim de insanların aklına başka bişey gelmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...