Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keyjıl guilt (legion)

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

2. raid tieriyle beraber 2. filmi patlatsalar var ya, öyle bir sub. gelir ki oyuna piyuu.

Ben de Legion'la falan başlayacağım da arkadaş ortamı olmadan raid, pvp falan hiç bir anlam ifade etmiyor. MoP ve WoD'u yalnız oynadım, ıyk diyebiliyorum sadece. Tek olayım achievement ve gold farm son 2 exp'tir.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamaya cidden niyetiniz varsa server falan belirleyip simdiden kuralim bence guildi. Karakter levellayacaklar levellasin, classlar belli olsun falan. Zaten 6 7 kisi falan cekirdek kadro ayarlansa gerisi puglanir en kotu ihtimalle, lfg sistemi super.

Legionda ayarlariz dersek herkes coktan kendine yer yurt ayarlamis olacak. Yalan olur olusum vs. isi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam o zaman deadwall.

Şu işin bi kenarından başlasan gerisi gelecek gibi.

Raid saatleri falan belirlense?

mesela aramızda konuşa konuşa yapsak. Raidler -atıyorum- 12'de bitmese. daha makul saatlerde bitse.

casual değil, semi hardcore, çalışan insanlardan oluşan bir guild oluruz gibime geliyor.

mesela haftada iki gün (cumartesi akşamı olmaz ama mesela cuma akşamı olur, bir de pazartesi filan gibi absürt bir gün olur kimsenin sosyalleşmeyeceği) olur. Akşam sekizde başlar, onbirde biter raidler. Haftada 6 saat yapılan ve lfg ile aranmayan raidde abartı olmasa da baya kabul edilebilir progress çıkar.

En azından salaklardan oluşmadığı için herkes ikinci try en fazla üçüncü tryda olayı anlar, ya da anlatılırsa anlar. Sonrası artık şansa bakar.

Valthon said:

Demon hunter dk kadar hype yaratmadı niyeyse.. Kiminle konuştuysam dh oynamak için "meh" diyor.

Anlamadım valla

abi bana sanki monktan farkı yokmuş gibi geldi. zaten heyecanlanmama sebebim de senin dediğin. DK'da da öyle heyecan yapamamıştım hani monk ilgimi çekmişti mesela. DK sırf hikayesi için ilgimi çekmişti.

DH da o olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...