Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sales 2016

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

Sattıklarının az bir kısmı çalıntı key. Öyle bir yazmışınız ki görende komple çalıntı key satıyorlar falan sanacak lololol. Daha yeni Rocket League Collector's Edition aldım Kinguin üzerinden. Gayet kutunun üzerindeki cd key in fotoğrafı ile yolladılar.

Oyun şiyketleyine zayay veymemek için haşşaş paticikler devam edebilir almamaya falan. g2a ve kinguinden rahat 30-40 oyun almışlığım var, hepsi steam global key. ne keyim iptal oldu ne bişey. 100 liralık şey varken 200 lira ödemeye devam genşler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gidip baktın hangi oranda çaldıklarına çünkü değil mi? Bence kabul edilebilir bir oranda çalıntı satıyorlar! Çünkü belli bir oranın altında çalıntı key satınca çalıntı key satmış olmuyorlar. Çok mantıklı.

Bu ülkenin bozuk kafası da bir harika gerçekten. Hadi kendi işine geliyor diye hırsıza yardım ediyorsan, sus da öyle yap bari. Ama yok. Çok zeki sanıyor ya kendini, aklınca yasal olarak yanlış bir iş yapıldığını söyleyen insana laf giydirmeye çalışıyor. Agucuk gugucuk yapınca haklı mı olduğunu sandın? Sen ucuz diye çalıntı eşya satan yerden bir şey alırsın, hastane de ucuz diye anan baban hastalandığında sahte ilaç kullanır. Sorduğunda da ilayç şirkeytleyini mi mutlu edecez diye dalga geçerler. O derece mal bir ülkeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

g2a her yere sponsor oluyor. hatta Warcraft filmi öncesi bile reklam vardı. Hırsız bir firmadan reklam alirlar mi bilemedim.

g2a keyleri mi çalıntı
yoksa oradan satış yapan tekil kullanicilar mi ?

https://youtu.be/E7Bi6PCQ39o?t=2h19m

Burda konuşuyorlar. Özet olarak başka satış yerlerinden bir kısım keyleri çalan veya kopyalayan insanlar var. Bunlar keyleri g2a üzerinden satıyor. G2A bunun farkında ve "bu keyler başka yere ait" diye gelen şirketlere kaçak key sattırmamak karşılığında anlaşma teklifine zorlayıp şantaj yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu kafalar muhteşem ya. oynama, nolacak. veya torrentle. ben 5 senedir tepki gösteriyorum, çok pahalı diye cod serilerini oynamıyorum. iyice düştüğü zaman fiyatı alıp oynarım işte anca.

zaten sadece doom falan gibi Aral oyunlarında sağlam fark oluyor, yoksa her şeyde steam çok da iyi fiyat veriyor bize yani...

"aman bana ne" diyince direk hırsızlığa teşvik etmiş oluyorsun...

Valvyn said:

g2a devam banane benimi soyuyo sanki emenike

Black-ice said:

Law said:

Steam akar her türlü, genelde fiyatlar uyarlanıyor bize.

nereye uyarlanıyo abi
doom kinguinde 100tl idi steamde 200 bu mu uyarlama

valla umrumda değil pek açıkçası kusura bakmasın oyun firmaları
çok oynamak istediğim pahalı oyunları almaya devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Law said:

Steam akar her türlü, genelde fiyatlar uyarlanıyor bize.

nereye uyarlanıyo abi
doom kinguinde 100tl idi steamde 200 bu mu uyarlama

valla umrumda değil pek açıkçası kusura bakmasın oyun firmaları
çok oynamak istediğim pahalı oyunları almaya devam edicem.

Genelde dedim zaten hepsi değil ve kendi adıma konuştum :). Ve tabi istediğiniz yerden alın.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

totemic said:

similasyon oyunu lazım.

Train fever iyi bayağı, ilk başlardaki bugları da temizlediler. Yorumlara aldanma, tren-transport falan seviyorsan al.

aklımda ama o yorumlar yüzünden almamıştım akşama alıyım bari. bir de trans ocean 2 alıcam galiba ilk oyunu almıştım çok beğenmiştim ama yorumları kotu dıye ellememiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bu ülkenin bozuk kafası da bir harika gerçekten. Hadi kendi işine geliyor diye hırsıza yardım ediyorsan, sus da öyle yap bari

Yoo niye susayım. gayet mis gibi ucuz cd key. herkez alsın ucuz ucuz ne güzel, banane çalıntıysa değilse. Tüm dünyada olduğu gibi ürünü satan sorumludur credit card fraud dan. beni bağlamaz. istediğin kadar delirebilirsin (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher season pass ve rogue legacy aldım.

Undisclosed said:

Yoo niye susayım. gayet mis gibi ucuz cd key. herkez alsın ucuz ucuz ne güzel, banane çalıntıysa değilse. Tüm dünyada olduğu gibi ürünü satan sorumludur credit card fraud dan. beni bağlamaz. istediğin kadar delirebilirsin (:D

Sende istediğin kadar çiğleşebilirsin. Komik olduğun gerçeğini değiştirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben olayı haklı çıkarmaya çalışmıyorum.
aşırı pahalı oyunlar. doomu kıramadılar da. gittim yarı fiyatına aldım ne yapayım. umrumda mı? değil. yani ne yapayım allahın bethesda'sı para kaybetse niye üzüleyim zaten. batsa keşke. daha güzel falloutlar yapacak bi oluşumla tekrar doğarlar belki.

warhammer end times vermintide aldım bu arada ben de. 3 gündür paso oynuyorum çok iyiymiş yahu. l4dden iğrenirdim bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...