Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövme Topçiği

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

pascalnouman said:

dovme coh acaip ya yaptirdikca yaptirasi geliyor insanın

Ben 1 yaptırdım. 1.5 falan geçti. Düşünüyorum 2yi ama yani benim yaptırabilmem için baya ciddi içime sinmesi lazım öle çat çat yaptıramam

istatistik mi çıkarcan

bu arada havalimanında burnumdakini çıkartmıyolar
dilimizdekini de gösteririz bişi demezler lksdjjksd
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi hayatımdan geçeyim.97 98'de dövme taşımaya başladım o günden bugüne sadece siyah renk dövme yaptıran biriyim.

2016 yani bu yıllarda çok daha artislik dövme yapan insanlar var, işlerde çok ilerledi açıkcası.Zamanında bana takılanların çoğunda ya dövme var yada plat/çelik takılı ^^.

Bu işi ilk yapanlardan Hakan Gerçek var, Kızıltoprak hakan olarak geçerdi adı.Bir ara sessizliğe gömüldü Hakan abi ama şimdi tekrar dükkan açtı.Kızıltoprak benziyi geçin caddeye doğru giderken solda kalıyor mekanı.

Sonat var bağdatcaddesi üzerindeydi en son.İyi elemandır.

Negatif'de eskilerdendir.

Başka bilmem ben dövmeci ama anatolyanın adınıda duyuyorum.Fiyat konusunda birşey diyemiyorum yurt dışında çok daha iyi geliyor fiyatlar bana nedense..
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Ben kendi hayatımdan geçeyim.97 98'de dövme taşımaya başladım o günden bugüne sadece siyah renk dövme yaptıran biriyim.

2016 yani bu yıllarda çok daha artislik dövme yapan insanlar var, işlerde çok ilerledi açıkcası.Zamanında bana takılanların çoğunda ya dövme var yada plat/çelik takılı ^^.

Bu işi ilk yapanlardan Hakan Gerçek var, Kızıltoprak hakan olarak geçerdi adı.Bir ara sessizliğe gömüldü Hakan abi ama şimdi tekrar dükkan açtı.Kızıltoprak benziyi geçin caddeye doğru giderken solda kalıyor mekanı.

Sonat var bağdatcaddesi üzerindeydi en son.İyi elemandır.

Negatif'de eskilerdendir.

Başka bilmem ben dövmeci ama anatolyanın adınıda duyuyorum.Fiyat konusunda birşey diyemiyorum yurt dışında çok daha iyi geliyor fiyatlar bana nedense..

ben ufak kıytırık bişi yaptıracak olmama rağmen takıntılı olduğum için anadolu yakasında kime iyi deniyorsa gittim görüştüm, işlerine baktım. hakan gerçek türkiyenin ilk dövmecisi sanırım ama işlerine baktığımda pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. daha çok sadece ilk olduğu için ismi varmış gibi gelmişti bana.
netatif - çağatay ateş ama direk kağıtta gördüğünü geçiriyor deriye. ben onu tavsiye ederim yaptıracaklara.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabonis selam

Hakan abi yaşlandı baya :) Ben Lise hazırlıkta yaptırdım dövmemi ona o zamanlar Linkin Parkın solisti gibiydi.

Ben çok kusursuz dövme sevmeyen bir adamım, kendim gibi ufak tefek şeyleri olacak zaten dediğim gibi bu işi çok daha artislik yapan arkadaşlar sektöre başlamışlar.Araştırmakta fayda var ancak fiyat konusunda taviz vermeyen tipleri sevmiyorum açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat konusunda da pazarlık yapmam ben mesela asla dövmeci ile. Adam x diyorsa odur. Sonra sen pazarlık yapacan 1000den 800e inecek. Dövmeyi yaparken bilinçaltında bile olsa ulan pezevenk iyi pazarlık yaptı he falan diye geçirecek :D gerek yok. Vericem istediği parayı, benim de kafam rahat olacak onun da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
aquila said:

tribali sildirseydin keske asdgadf

yeni is (tu)

Bi seans daha gidicez sonra o kisma. Dermanim silkildi 12 saat surdugu icin dayanamadim daha fazla sdf.

Alanyada cok uzun yillardir bi arkadasim var ona yaptirdim ben, 3 bin tele tuttu, netekim es dost fiyati. Cok basarili yalniz, gelirseniz bu tarafa baskasina gitmeyin derim.

@apple link var postta
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hitit kursu/gunes kafasi sdg. Her obje yasadigim yerleri sembolize ediyo. Eti Ankara, köpru istanbul vesaire iste. TR'de gören genelde eti demeden önce gunah dedigi icin eti denmesi en son kafaya takacagim sey sdg

Fikir konusunda benim aklimda tam net bisi yoktu, ama iste bu zamana kadar yasadigim yerleri, hayatimda anlam tasiyan seyleri yaptirip, hayat hikayemi yansitmak istedim. Yapan arkadasta arka plana haritami yapsak söyle bisi vs. gibi baya fikir verdi böyle bisi cikti ortaya.

@Lanc abi ben bilgisayari falan kaptim burdan remote calisiyorum iki haftadir. Su ck gzl glsene sdfgs Saka bi yana ben bu arkadastan baska hickimseye yaptirmam dövme. Bikere öyle bi hata yaptim, icime sinmedi sonra tekrar bu arkadasla duzelttik falan. Yaptiricaksaniz isine cok guvendiginiz bildiginiz birine yaptirin. Kopyayi kola yapistirip sonra sadece ustunden gecen adama dövme yaptirmayin.

Bi edit daha: Deathblade mesaj atmissin kutun dolu cevaplayamiyoeum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...