Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövme Topçiği

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

yaptırmak istediginiz şeyleri koyun varsa, ben en iyi yapıcak kişiyede yönlendiririm burdan, sallıyorum oldskoll fln istiyosanız tutkuya yollarım misal kadıköyden iyi yapıyor gerçekten

ben 1 ay içinde falan şunu yaptırıcam nereyi önerirsin kadıköy civarında, utku mu yine? utku da bu mudur? https://www.instagram.com/brainersink/

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Esh said:

Sabo koluna sunu dovdurecegine biz sana parasini verip seni dovelim abi.

Bu ne lan

sen bedava döv yavrum, sana kapımız hep açık =)

hacut ben seviyorum çocukluğuma dair bir şeyler yaptırmayı. bu da diğer kolumda işte mesela:

https://i.imgur.com/t0Ca2On.jpg

foto acisimi bilmiyorumda. kolda hayvan gibi. bir yumruk atsan adam ölür yani.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ordaki kıllar dövme yaptırdıktan sonra mı döküldü?

hayır tabii ki dövme öncesi kesiyon kılları. bu da tam dövme bittiği anda foto. 3-4 hafta sonra geri çıktı kıllar. o alan zaten çok kıllı değildi ondan sıkıntı yok. ama çok kıllı bi alana yaptırırsan iyileştikten sonra berber makinesi ile falan o bölgedeki kılları alabilirsin vs gıcık oluyorsan.

veya başka bir alternatif önce 5 seans lazer epi sonra dövme :P

Seele said:

sabonis said:

Esh said:

Sabo koluna sunu dovdurecegine biz sana parasini verip seni dovelim abi.

Bu ne lan

sen bedava döv yavrum, sana kapımız hep açık =)

hacut ben seviyorum çocukluğuma dair bir şeyler yaptırmayı. bu da diğer kolumda işte mesela:

https://i.imgur.com/t0Ca2On.jpg

foto acisimi bilmiyorumda. kolda hayvan gibi. bir yumruk atsan adam ölür yani.

ahah yok ya açıdan dolayı. spora gittiğim dönemde fena diildi kol ama şu anda o dönemden çok az bişiler kalmış olsa da baya yalan. gayet ince kol.
Sosyal ağlarda paylaş

eva çok iyi bu arada evet. benim gibi çerezlik dövme yaptırmayacaklar, bu işe ciddi para ayırmak isteyenler istanbuldaysa eva'ya gitsin. ya da barış yeşilbaş'a gitsin. ya da işte diğer paylaşılanlar. ankarada da bestekar'ın (sırtınızı sakal'a verip sağdaki sokağa girdiğinizde) karşısındaki sokakta ödüllü bir dövmeci var. arkadaşımın arkadaşı, ben henüz gidemedim ama fiyatları insan fiyatı. çizgileri güzel adamın. yazıları da düzgün yazabiliyor.

bu başlığı niye ben açtım bilmiyorum benim dövmelerim "hadi dövme yaptıralım" diye gidip dönercinin yanındaki hippie çiftin çay mekanından hallice yerlerde yaptırılmış şeyler afadsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

eva çok iyi bu arada evet. benim gibi çerezlik dövme yaptırmayacaklar, bu işe ciddi para ayırmak isteyenler istanbuldaysa eva'ya gitsin. ya da barış yeşilbaş'a gitsin. ya da işte diğer paylaşılanlar. ankarada da bestekar'ın (sırtınızı sakal'a verip sağdaki sokağa girdiğinizde) karşısındaki sokakta ödüllü bir dövmeci var. arkadaşımın arkadaşı, ben henüz gidemedim ama fiyatları insan fiyatı. çizgileri güzel adamın. yazıları da düzgün yazabiliyor.

bu başlığı niye ben açtım bilmiyorum benim dövmelerim "hadi dövme yaptıralım" diye gidip dönercinin yanındaki hippie çiftin çay mekanından hallice yerlerde yaptırılmış şeyler afadsdf.

adem şanlı oluyor şu dövmeci arayanlar için söyleyeyim tunalı seymenler işhanı sanırım, ödüllü vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...