Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövme Topçiği

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

çok sıkılırsanız coverlarsınınız abi.. bak bana bakkala girer gibi dövme yaptırmaya giriyorum programsız bi şekilde. ha benim yaptığımı yabmayın tabii, asıl anlatmak istediğim şey şu, 'dövmen ne anlama geliyoooee?' dediklerinde vereceğim cevap oldukça basit de olabilir. ve bu yadırganmasın. işte "ilk sefkilimden ilk öbücüğümü alırken hava gürler gibi oldu hiç beklemediğimiz bir anda yağmur yağdı işte bu damla da onun kirpiğine düşen ilk yağmur tanesini temsil ediyor." dememek lazım.

"işte bu diğer dövmem de memiktolarımınn tomurcuklandığı çağda yaşadığım içsel bunalımın dışa vurumu, yaa.. ya..." (iç çekip uzaklara dalar.)

star wars dövmemdeki, anakin ve luke'un lightsaber'ları duel halinde diye babamla ilgili sorunlarımı dövmemde anlatmaya çalıştığımı düşünen oldu. eh.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

yine de siradan birsey de olmamasi lazim tabi. butun omrun boyunca ustunde tasiyosun. ben de begenememiyorum hicbirseyi.
istiyorum ama birseyi begenip de yaptiramayacagim diye tahmin ediyorum

Tam ben de bu konumdayım asdfa Bir de dövmeden önce hacim kazanmak lazım masküler olarak, öyle cılız kuru kola omza dövme çok leym zannımca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
yeni baslik acmiyim

dilimi deldirdim ben bir aptal gibi
e sisti
sismesi normal mi gibi cahilce bir soru sormak istemiyorum
ama agzimda yer yok
ya da agzim kucuk bilemedim

iltihap kapma durumunu belli eden en ufak belirti hangisi oluyo bilen var mi? (kurdugum cumle cok komik sanirim?)
tantum spreyi elime bagladim, corbadan baska bisi icmiyorum. 2. gundeyiz...
Sosyal ağlarda paylaş

dilimi durduramiyorum ben ondan mi oldu acaba? beraber deldirdigimiz arkadasiminki bu kadar degil. firin goren milfoy hamuru gibi oldu. cok oynuyorum dilimle cunku tribe giriyorum dilimi kaybettigimi fln sanip sdha. aklim olsaydi keske bi gram ya.

@anelor evet. burnumda boyle bir sorun yasamadim ama mesela burnum 5 senedir delik, her sene mutlaka bir kere siser ve agrir. 9 yasimdayken kulagimi yine deldirmisleri, yine iltihaplandi. hatta kupenin arkasi kulak mememdeki delikten iceri girdi. doktorlar bilmemneler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...