Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyuyamıyorum

lunatari

Öne çıkan mesajlar

uyku uzmanı değilim ama(böyle bir uzmanlık illa ki vardır, sleepmaster fln...) uyumak için dinlendirici müzikler filan oluyor onlardan dene uyurken, uyuyunca da kapanmamasını sağla hatta bütün uykun boyunca inceden çalsın, işe yaramasa bile birşey kaybetmezsin kulağının pası silinmiş olur.

bi de vakit bulunca doktora git.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce nörolojiye git baksınlar iyice. Ama eğer psikolojik birşey ise ilaç kullanmak iyi değil. Çünkü vücut sinyal veriyor seni uyutmayarak. Uyutmaya çalışmaktansa seni uyutmayan problemi bulup çözmek en iyi çözüm. Uyuyamamaya başladığın günlerde neler oldu düşün bi? Şunu kafama takıyor olabilirim diyeceğin birşey oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

uyku uzmanı değilim ama(böyle bir uzmanlık illa ki vardır, sleepmaster fln...) uyumak için dinlendirici müzikler filan oluyor onlardan dene uyurken, uyuyunca da kapanmamasını sağla hatta bütün uykun boyunca inceden çalsın, işe yaramasa bile birşey kaybetmezsin kulağının pası silinmiş olur.

bi de vakit bulunca doktora git.

ya ben gecenlerde uyku getiren muzik dinleyeyim piano solo falan dinleyim belki yatak reklamindaki dayilar gibi uyurum diye ama uykum gelmedi iyice kacti.

dayadim sonra apaci tekno dubstepi kendime geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...