Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

türk CC ile kaydolunca fişlemiyorlar mı ben de merak ediyorum bunu. sadece cookie silip kanada vpn ile alıyorsak ne ala.

ikincisi böyle daha hızlı ileri geri almamızı sağlayan ince config ayarları buffer hileleri falan var mı merak ediyorum. 10 saniye geri alınca bazen 10 saniye load ediyor falan. bunu da çözsek süper olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Fiyatlandırma ya da Türkçe site olsa niye gelsin? Zaten Türkiye arşivinin neredeyse hepsi altyazılı oldu, %80 filan oran şu anda. Yerli yapım dışında bir şey gelmiyor aklıma buraya gelmesine neden.

Reklam yapmaları gerek, insanlar Netflix ne diyor hala, ama bunun için de gelmez.

Ne olabilir ki başka?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ABD'de yapmaya başladılar onu. En son Star Trek dizisi ABD'de normal CBS'den yayınlanacak, global yayın hakkını da Netflix aldı. Bunu her ABD dizisinde yapmak istiyorlar deniyordu.

BluTV gibi şeyler sadece yerli içerik, Netflix kalan her şey olabilir ilerde. Global servis + yerli servis sistemi iyi bence zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

İzlerken bir yandan internet kullanıyorsan sıkıntı oluyor.

4K çekmeye çalışıyor ama bir yandan internet arada kullanıldığı için sürekli çekemiyor 4K bu yüzden kalite değişiyor izlerken.

Bunun önüne geçmek için internet kullanıldığı zaman 1080 veya 720ye sabitliym, en azından dalgalanma olmasın diye düşünüyorum.

Tabi sürekli hesaba girip güncelleme yapacaksam onunla uğraşmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...