Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Turkce dublaj veya altyazi olayı ne durumda? en son çok çok az dizi ve filmde vardı bu olay. Şimdi nasıl? Üyeliğim bitmiş. Bir yerden görüyorduk ama artık üye olmamı istiyor görebilmem için.

Aktif olan birileri bakıp söyleyebilir mi plz? ty

Dasaa'dan önce buna bakın
Sosyal ağlarda paylaş

kanada diyorsunda, vaktinde kartı hesaba gösterip 30 günlük denemeyi kullandım ben tr den açtım hesabı. e kart yani şu an sisteme girdi.

şimdi gidip netflix için yeni kredi kartı çıkartmayacağıma göre tek atımlık kurşunu kötü kullandığım için ben mesela alamıyorum kanadadan. :/

ben de ortak olurum. birisi alsın hesabı versin ibanla eft yi geçeyim hemen hakkıma ne düşüyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Tek ekranlık, iki ekranlık,dört ekranlık hrsaplar var. Profil yaratıyorsun, kendi profilini kullanıyorsun sonra işte.

Aynı kart ile Kanada hrsabı da açabilirdin vaktinde. Şimdi engelledikerse bilmem. Ben bu globalleşme olmadan önce oradan kullanıyordum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Oyle degil.

Bir VPN ya da proxy ile Kanada ip adresi al. Zenmate filan, ucretsizler de olur. Sonra Netflix cache'sini, cookie'sini filan temizle, yeni Netflix hesabi al. Boyle yapinca odemeler Kanada Dolari ile oluyor. Ama arsiv hangi ip ile baglandiysan oradan oluyor yine.

Orta seviyedeki hesap (iki ekranlik iste) icin 21TL veriyorum ben boyle. Benim icin biraz daha ucuz ama sanirim eski uye oldugum icin. Turkiye'den acsan 33TL. Cok fark degil ama Turkiye gibi alim gucu dusuk bir ulkeye EU fiyatlari dayamislar, etik olarak bir sorun yok. Ayrica Crunchyroll, Netflix, Apple Music ve BluTV oduyorum hep. Birikiyor ust uste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...