Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazan Ilk Oruc Dayagi '16

Peregrin

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

belediyede adam gercekten basarilidir hangi parti olduguna bakmadan oyunu veririsin. genel secimlerde adam tbmmye gidip el kaldiriyor.
ve dis politikayi yönlendiriyor. bugün senin otelin bossa bunun nedeni yanlis uygulanan dis politikadir.

abi şu nasıl bir anlayış ya. Akpden aday olan adam sanki kendi iradesi ile yönetebiliyor belediyeyi. Antalyada menderes türel göreve gelir gelmez october festivali kaldırdı. Çünkü tayyip bunu bekliyor. Chp zamanında şehrin havası değişmişti. Sanatsal, kültürel faaliyetler artmıştı. Sunay akın, fazıl say filan geliyordu. Şimdi nihat hatipoğlu geliyor.

Ayrıca şehir şantiyeye döndü. Şehrin doğal yapısı bozuluyor.
Yıllar içinde falezlerden kopmuş denizin içinde büyük kaya parçaları var. Geçen gördüm bir tanesinin üstüne beton dökmüşler. Düz zemin olmuş. Dalgıçlık firması gibi birşeye kiraya vermişler.

http://www.fotografturk.com/upload/fotograf/2011/2/15/7664-kutlualtay-antalya-falezler-2583-950px.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Seele said:

belediyede adam gercekten basarilidir hangi parti olduguna bakmadan oyunu veririsin. genel secimlerde adam tbmmye gidip el kaldiriyor.
ve dis politikayi yönlendiriyor. bugün senin otelin bossa bunun nedeni yanlis uygulanan dis politikadir.

abi şu nasıl bir anlayış ya. Akpden aday olan adam sanki kendi iradesi ile yönetebiliyor belediyeyi. Antalyada menderes türel göreve gelir gelmez october festivali kaldırdı. Çünkü tayyip bunu bekliyor. Chp zamanında şehrin havası değişmişti. Sanatsal, kültürel faaliyetler artmıştı. Sunay akın, fazıl say filan geliyordu. Şimdi nihat hatipoğlu geliyor.

Ayrıca şehir şantiyeye döndü. Şehrin doğal yapısı bozuluyor.
Yıllar içinde falezlerden kopmuş denizin içinde büyük kaya parçaları var. Geçen gördüm bir tanesinin üstüne beton dökmüşler. Düz zemin olmuş. Dalgıçlık firması gibi birşeye kiraya vermişler.

http://www.fotografturk.com/upload/fotograf/2011/2/15/7664-kutlualtay-antalya-falezler-2583-950px.jpg

antalyaya geçen 2 sene içinde 2 haftada bir çok gittin geldim. her gelişimde yeni bir alt geçit yeni bir köprü vardı. En hızlı iş yapan belediye olarak gözüktü gözüme. Antalyalı değilim, antalyanın gerçek ihtiyacı nedir bilmiyorum ama dışardan bakan birisi olarak belediye baya güzel işler yaptıydı. Tatilci olarak hoş gözüktüydü gözüme...
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n@ Evet akp şehrin çehresini değiştirdi. Yürüyen merdivenli üst geçitler, parklar, süs havuzları vs bir turizm kenti görüntüsü oluştu. Ama iyi bir yönetici geleceğe yönelik kararlar alıyor olmalı.
Örneğin chpli bedeliye atık su arıtma tesisi yapmıştı. Bu tesis parklar, süs havuzları gibi göz önünde olmadığından insanlar hala chp belediyesi çalışmadı diyebiliyor.

Ayrıca belediyenin aldığı ödenek çok önemli. Akpli belediye sokaktaki üst geçitleri yürüyen merdivenli yapmıştı. Seçimi kaybettikten sonra chp geldi, chp belediyenin elektrik borcu yüzünden yürüyen merdivenleri çalıştıramadı bile. Gene aynı şekilde altın portakal film festivali bütçesi chp zamanında 3/1 kadar ödenek alabildi geçen yıla oranla.
Sosyal ağlarda paylaş

https://eksisozluk.com/beyoglunda-tasli-sopali-ramazan-linci--5132715?a=popular

aha şu olay bulunduğum yerin bi paralelinde oldu,
ordan kaçan bi kızı sakinleştirdik falan
kızcağız boğazkesen'den galatasaray'a geri çıkmaya korktu eşlik ettim falan (gittiği yere çağırmadı ama olsun)

sinir oldum gece gece ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...