Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazan Ilk Oruc Dayagi '16

Peregrin

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:

yav said:

lan gene de, istanbul be

türkiye'de içinde yaşaması anlamlı başka yer yok, konformizm sınırları dışında.

çağa dünya'ya tanık oluyosun. ne kadar boktan da olsa işler güçler. değişik bi cazibe

Neye göre kime göre.

Bana göre abi , yer mi biliyorum mesela? İzmir izmir denir mesela , ben bi karşıyakanın farkındayım bi de göztepenin , sanırım alaçatıda orada çeşmede orada izmir içinde yanılmıyorsam. Bilgim yüzeysel izmir semt isimleri sadece.

Ben kalkıp izmire nasıl yerleşçem? Nereye gidiim neresi güzeldir neresi ucuzdur vs bilmiyorum ki? Yani bende istiyorum bu rivendell gibi anlatılan izmire taşınmayı ama hem hangi semti o bilmiyorum hem orada iş bulmam lazım hem ev bulmam lazım kira mira. Bunlar zor işler , o yüzden istanbul rahat geliyo kolayıma geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

benim anlamadığım cihangirde o kadar esnaf var hepsi mi yeni türkiyeci oldu bunların. kimse gidip napıyosunuz birader siz diye girmemiş mi? fatihte, güngörende olsa anlayacağım da.

Cihangir degil olayin oldugu yer aslinda, cihangirin siniri sayilir. Kritik olan tophane'nin dibi olmasi. Tophane'yi de biliyosunuzdur zaten.

Olacak olan eylem de cihangir'deymis, hani o da iste vicdani masturbasyon gibi bisey olacak maalesef. Dev bir kitlenin tophane tramvay duragindan gs lisesine dogru yurumesini hayalnl ederdim ama anca hayal ediyorum iste. Cihangirde yarim saat toplanip civar kafe barlara dagilcaz ezik ezik.
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgörü dini islam. Şu yapılanlara karşı içki içmeyen birisi olarak böyle güneşin tepede olduğu bir zaman diliminde şarap, rakı, viskiyle foto çekilip koyasım geliyor ama onlar gibi olurum diye kalsın diyorum

Yolsuzlukta dünya 2. olan ülkemde ramazanda içki içenlerin haddi bildirildi. Oh ne güzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...