Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazan Ilk Oruc Dayagi '16

Peregrin

Öne çıkan mesajlar

lan dövmesen de "türbanlı bacıma işediler :(" diyorlar zaten, az bi kendinize gelin ya.

benim götüm yemiyor bakın açık açık söylüyorum. öyle kavga edebilen falan bi insan değilim. olsam da sürekli "kavga etmeyi bilmediği için topuklayarak ölmeyen" vs "kavga etmeyi bildiği için girdiği kavgada bıçaklanarak ölen" mukayesesi yaparım.

eli armut toplamayan dostlarıma saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

tee lise zamanlarimda sunu duymustum ya adamin tekinden "bi ramazan bitsin angara da travesti birakmayacam amk" ramazandan once herhalti yiye adam ramazanda sofu takiliyor..
ha birde uni de (gazi)bi arkadasim vardi ramazanda kiz arkadasiyla sarap icip sevisip kizin evinden ciktikdan sonra elemanin tekinin elinde sigara ictigini gorup dovmuslugu vardi.
sasirmiyorum yani tr lan burasi.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Farkın ne olacak o zaman?

"farkın ne olacak o zaman?" ne kadar aptalca bir sorudur yahu.

gelseler senin evde çocuğunu gırtlaklasalar, o adamları gırtlaklamayacak mısın? yoksa "yok abi benim farkım olsun onların seviyesine düşmem" mi diyeceksin?

hayır sen de git birilerinin dükkanını yağmala demiyorum. ama birileri gelip seni tartaklamak istediği zaman karşı çıkıp mücadele etmek zorundasın.

kabadayılar karşılarındaki kişinin karşılık vermeyeceğine güvenip diklenirler.
akp'nin 2002'den beri yaptığı bu.
biz de sessiz kalan ezik vatandaş rolünü oynuyoruz bi güzel.

al işte, adam kaçmış gitmiş dükkanı bırakıp.

http://www.diken.com.tr/cihangirde-saldiriya-ugrayan-dukkan-mal-sahibinin-istegi-uzerine-tahliye-edildi/

öte yandan bu yağmacılar da, emlak mafyası çıkar:
https://twitter.com/ali_ergind/status/743924298167947264
"abi nasılsa kimse bize ses çıkarmıyor, oruç bahanesiyle kovalarız insanları" derler.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm ramazanda orucluyum diye yalan söyleyen dolu. Adam bigün tutuyor iki gün tutmuyor. Doğduğu gün dini müslüman diye nufüs cüzdanı verilen ülkeden neyin müslümanlığını bekliyorsunuz. Şu ülkede maksimum yüzde 60 yada 70 tam anlamıyla müslüman vardır. Gerisi yalan.. Milletvekili bile bakara makara muhabbetindeydi unuttunuz galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

NolaxThensbane said:

Evi arabayı satıp istanbula yatırmıştım. Teşekkürler çomarland!

milyarlarca yıl boyunca yapılabilecek en büyük hatayı gerçekleştirmişsin. tebrikler.

arkadaşlar birazdan seni plaketini vermek üzere sahneye çağırıcaklar.

istanbul da

yaşamak

lsdfgjslkdfhsdfihgfsjh

ölürüm daha iyi lan

bilmeyenler için razamanın ilk dayağı bahsi

https://eksisozluk.com/2016-ramazan-ilk-oruc-dayagi-piyangosu--3477382
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

gezi zamanında beni dinleseydiniz şimdi bambaska bi türkiyede yasiyoduk
şiddete gerek yok dediniz vurdunuz da vurdunuz bana o zaman

Aynı şey degil aga. Orda çıkıp protesto ettik, plise ragman.
Burda seni dövmeye gelen adam var, yaptıgın herşey nefsi müdafaya girer. O adamları dövmek şiddet yanlısı olmak degil. Bayıltana kadar döveceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...