Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IP6 vs Note5

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

iphone kullandığı için whatsapp kullanamayan ama inatla iphone'a devam eden tanıdıklarım var. telefonun yaşadığı güçlükleri anlatmıyorum bile ama uygulama update'i almaması çok enteresan geliyor. eminim bi sonraki telefonu da iphone olcak ve 2+ yıl kullanmak isterse yine aynı/benzer problemleri yaşicak. en basit sebebi kullandığı diğer apple cihaz ve uygulamalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Apple telefonlarının üstün bir yanı yok. Telefon sonuçta. Malzeme filan çok kaliteli ama üst sevise Sony ve HTC de kaliteli. Son iki modelde Note da öyle diyorsunuz işte.

Ekosistem farklı. Birine girince çıkması kolay değil. Daha uniform programlar aynı telefona yapıldığı için hepsi, bu da genel bir kalite artışı sağlıyor işte. Olay bu.

İstediğim özellikleri vermediği için iPhone Android kullanıyorum ben, ama kişisel seçim kriteriniz yoksa iPhone alın yani.

Pahalı diyorsanız 1000tl civarı Xperia alın. f/p'de daha iyisi yok. Android One nasıl bilmiyorum ama. Elime bile almadım, eleştiri filan da ojumadım.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Apple telefonlarının üstün bir yanı yok. Telefon sonuçta. Malzeme filan çok kaliteli ama üst sevise Sony ve HTC de kaliteli. Son iki modelde Note da öyle diyorsunuz işte.

Ekosistem farklı. Birine girince çıkması kolay değil. Daha uniform programlar aynı telefona yapıldığı için hepsi, bu da genel bir kalite artışı sağlıyor işte. Olay bu.

İstediğim özellikleri vermediği için iPhone Android kullanıyorum ben, ama kişisel seçim kriteriniz yoksa iPhone alın yani.

Pahalı diyorsanız 1000tl civarı Xperia alın. f/p'de daha iyisi yok. Android One nasıl bilmiyorum ama. Elime bile almadım, eleştiri filan da ojumadım.

android one son GM Plus 5 ile sıçtı topluyorlar anladığım kadarıyla, buna karşın android one G4 ile ilgili hiç şikayet yok, fiyatına göre oldukça yeterli bir telefon. biz o fiyat bandında Xperia M5 ile android one G4 arasında kalıp G4 de karar kıldık keza M serisinin donanımsal sıkıntıları ile ilgili çok fazla şey okuduk aralarında 250 TL fark olunca da saf android seçelim dedik, bakalım yaşayıp görecez
Sosyal ağlarda paylaş

Note 5'ten gayet memnunum ben. Samsung pişmanlıkçıydım ama büyük telefon istedim. Rootlayip ıvır zıvırı sildim nova launcherla kullanıyorum kaymak gibi telefon. Ha ilk iki hafta rootsuz kullandım yine kaymak gibiydi ama takıntılıyım biraz kullanmadığım şeyi silememek sinirimi bozuyor sdf. TouchWiz de eskisine göre epey sade. Şarjı da epey iyi gidiyor 6-6.5 saat ekran süresi görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Iphone 3GS im vardi, HTC One M8 e gectim 2 yil kadar once. Hala cok pismanim, pahali ama keske iphone 6 ile devam etseydim. IOS daki rigid yazilim, kolaylik super bisey, android de cok sacma hatalar aliyorum, fotograf cekerken bise abuk sabuk app te hatalar cikiyo kendi kendine kapaniyor falan. Kaldi ki IOS ta kullandigim app lerin bircogu da android de yokmus.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

iPhone alışıklığı nedir? sabah gül kokularıyla mı uyandırıyor? benim yerime telefona cevap verip işlerimi mi hallediyor yani nedir? menülerde geçerken hissetmeyeceğim mili saniyeler mi o alışkanlık? tasarımsal kaygılardan ötürü kendisine yer verilmeyen geri tuşu mu?

bu nasıl bir aidiyet duygusu anlamadım ki?

o geri tuşu olmaması "simplicity". yersen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...