Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bfbc2'de pusup c4 le tank patlatıcaktım bi ağacın arkasından. Bekledim bekledim tank beni görmeden geldi önüme, attım c4 leri büyük bi zevkle patlattım, tanka bişey olmadı ben darmaduman oldum, meğer pustuğum yerde ağaç modelinin solid bi yerine yapışmış c4ler ağzımda patladı hepsi.

Bi de atv ye koyup sürüp atlar patlatmak çok zevkliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

4 u oynamadımda 3 te bı acelecılık vardı evet buyuk harıtalarda bıle.
aslında biraz daha arcadeden çıkıp simulasyona dönse, o repairlar ammolar repler falan daha zor olsa.

1942de baya tankı alıp 10 dakka falan yol gıdıoduk bazı maplerde heh.
neydı o ya bomberın oldugu bı map vardı rus vs ingilizdi sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=ibFZ9s8O4kY
Battle of Britain. Ne mapti be, aylarca gece gündüz başından kalkmadan oynardım sadece o mapi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Aynı grafik motoruyla yapılınca re-skin olmuyor.

Hava değişimi güzel olmuş, çabuk çabuk değişse hava durumu keyifli olur.

Güzel değişiklikler var da bazı sıkıntılar halen devam ediyor. Araçlar kraterlerde gene takılabiliyor, uçaklar gene sağa sola çarpınca patlamıyor, infantry gene 20 cm'lik taşa takılabiliyor.

Silahlar güzel olmuş, bol recoil, bol bullet drop, kimse birşey vuramıyor gibi duruyordu.
UI baştan tekrar yapılmış, güzel değişikler var. Minimap'i değiştirmişler, açınca bütün ekranı kaplamıyor saçma sapan. Aracın içinde kim ne tarafa bakıyor görebiliyorsun rahat vs. Ölünce medic çağırabiliyorsun re-spawn olmak yerine.

Bomber kaybeden takıma otomatik geliyor, düştüğü yerde herşeyi patlatıyor, haritayı hafif değiştiriyor.

Spotting gene aynı gibi ve health regen gene var, onları tamamen kaldırsalarmış da olurmuş.

PR da kasmışlar bu sefer, kimi bulmuşlarsa çağırmışlar live stream'e:
http://puu.sh/pqsjN/9f7fca31e2.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...