Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye : Boku no Hero Academia

Regalya

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

ben önce animesini izleyip sonra mangasını okuyorum genelde böylece daha heyecanlı oluyor eheh

yaptığın mantıklı zaten. anime zevkin yok oluyor çünkü. fakat askerdeydim bunu okurken. var yani baya. hatta ajini falan da okudum. ki hero academia ve ajini izlemem diyordum. ikisinin mangası da sıkmıştı beni çünkü. ki 2-3 tane light novele bile sardım. yer yer hala legendary moonlight sculptor ı okuyorum. diğer ikisi bitti de, bu devam ediyor.

moralimi bozan şu:

http://myanimelist.net/anime/31646/3-gatsu_no_Lion

mangası okuduklarım arasında en sevdiğim olmuştu. aşırı eğlendim. gel gör ki shaft animesini yapıyor. tamam, shaft yapan hem de. yapsınlar da, aga ben okumadan yapaydılar be. hala takip ediyorum mangayı çünkü. diğer hepsini bıraktım fakat bu 3 gatsu kaldı.

neyse. hero academia da gerçekten boş beleş generic battle shounen. eğlendiriyor da, aots olabilecek kapasitede değil yani senaryo yüzünden. izlemeyecektim, fakat pati hype ına kapıldım. heh.
Sosyal ağlarda paylaş

gaz background müzikler çok iyi giriyor, dramatik anlar bayağı kuvvetli. daha yepyeni karakterlerle bu kadar duygu verebilmek büyük başarı cidden shounen için.

o şarkıyı bulamadım da ekşın bombası şarkı girince zaten "hah geldi sahne" diye dikiliyorum ben artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...