Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye : Boku no Hero Academia

Regalya

Öne çıkan mesajlar

What's a hero? For Izuku Midoriya, the answer to that question has always been simple: "Everything I want to be!" And who is the ultimate hero? Well, the legendary All Might, of course. All Might is the number one ranked hero and also the "Symbol of Peace" in the world. Not in his wildest dreams could Izuku have imagined that he would soon cross paths with his childhood hero...

In Boku no Hero Academia, status is governed by "Quirks"—unique superpowers which develop in childhood. But, unfortunately, hero otaku Midoriya "Deku" Izuku never had a Quirk. That is, until he met All Might, the greatest hero of all time.

Izuku's transformation from dreamer to superhero begins at Yuuei Academy, the top-ranked hero-training high school in Japan. Izuku is on cloud nine when he's accepted to this prestigious academy, especially when he finds out that All Might is one of the teachers. What surprises does this mighty academy offer? And will Izuku be able to keep up with his elite classmates?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=-jBRnSVaGmI&nohtml5=False?feature=oembed" width="459">

Manga : http://www.mangareader.net/boku-no-hero-academia

Mangasını zaten takip ediyorum fena değil tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölüm gayet eğlenceli ve dünyasına giriş olarak başarılıydı, sezonun en iyi başlangıçlarından bence. one punch man'i andırdı setting. çocuğun reaksiyonlar bomba. şu ana kadarki favorim

1

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/101/102/002.png

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel gidiyor cidden, çok iyiydi 2. bölüm de.
Velet te çok başarılı, seslendirmesiyle, ifadeleriyle filan karakteri bayağı hissettiriyorlar.

2

Of çok iyiydi gaza gelme sahneleri filan.
All Might bi ara pili bitince King moduna girecek sandım da neyse toparladı.

E iyi de nasıl hero olucak ki bu velet?
Bir şekilde gücünü yeni mi keşfedecek aslında potansiyelin vardı açığa çıkmadı filan diye? Ya da Batman gibi gadget+skill gider belki.
Ya da gücü olmaz diğer herolara support olarak takılır bilgisiyle filan. Ama bu yola gideceklerini pek sanmıyorum, bölümün sonunda dedi zaten hero oldum diye. Hem öyle olsa animenin adı Boku dake ga Inai Hero Academia filan olurdu:p

Sosyal ağlarda paylaş

bones cidden kral iş çıkarmış gene bu seriyle. (tu)(tu)

2

daha da güzeldi bu bölüm. gaz, duygu, reislik, aksiyon filan hepsi süperdi. NASEKENAİİİİİ DETROİİİİİT SIMAAAAŞŞŞŞ kısmını 5-6 kere çevirip izledim herhalde. all might başgan adamın hası. çocukta da bilek olmasa da yürek var.

o arkadaş müsveddesi zıpçıktı pislik boyunun ölçüsünü tez zamanda alacak inşallah. mt lady aksiyon yapamadı bir tek ona üzüldüm. açık meydanlara çıksınlar vilyınlar sıkıysa.

valla bayağı şaşırttı, hiç bu kadar beklemiyordum ben bunu. sezonun en sevdiğim serisi oldu şu anda. düzgün bir shounen geldi galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

abi haftaya öğreneceğiz işte niye hemen manga spo yapıştırıyorsunuz :D
https://www.youtube.com/watch?v=00Jjj6oI5fg

neyse tepede bari biri yanlışlıkla basmaz

benim tahminim

all might'ın gücünü almadı. büyük ihtimal özgüven boostladı sadece. fit hale gelmesi de önemliydi. needless'taki cruz gibi milletin villainları dövmesine yardımcı olacak, bilgisini kullanıp.

Sosyal ağlarda paylaş

spolara bakmadım da hani eğer edit yediyse hoş değil çünkü kafamda şonen/batman gibi bişey vardı o kitaplardaki bilgileri kullanıp bi şekilde willpower/zeka ile fightlar olsun istiyorum ama

işte o açılıştaki yumruk sahnesi(şu main char yumruk atıyo all might ın yumuruğu oluyo yanarlı dönerli falan) üstüne bide bu benim gücü sana vericem geyiği çıkınca onaylamış gibi oldu üzdü umarım bu şekilde çıkmaz

hele hele parça parça all mightın gücünü falan kullanmaya başlarsa daha da üzer misal çok götü sıkıştığı anda nakama tomodachi mamoru ayağı çekip cart diye all might yumruğu , osuruğu tekmesi falan atıp sonra gene o pısırık haline dönme falan olursa iyice üzer 3rd klişe şonen olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...