Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

ama bedavaya oynama tip'i vereyim bak. ben bunu god of war 3'te yapmıştım.

oyunun çıkışına 2-3 hafta kala ikinci el ps4 al. öncesinde piyasayı dh forum'da 1-2 hafta takip et en ucuzundan kapat (referanslı köklü satıcılardan). özellikleri, hdd, pro slim bok püsür önemli değil. en hızlı satacak veya en ucuzuna bakacaksın.

sonra gow çıkana kadar ps4'ün diğer oyunlarını demolarını vs oyna. istersen 40tl'ye falan merak ettiğin başka oyun varsa onları da oyna. ama piyasası olan ve aynı fiyata tekrar satabileceğin.

god of war çıktığı gibi kutulu satın al kur oyna bitir. sonra hepsini ayrı ayrı satışa çıkar. aldığın fiyatlardan.

gow3 için tam olarak böyle yapmıştım ve ps3'ten 50 lira, god of war 3'ten de 5 lira mı ne kar etmiştim lol (sıfır alıp 5 lira nasıl kar ettim hatırlamıyorum ama tam olarak böyle oldu sdf, kutulu sürümleri kalmamıştı galiba sony tr'ye iyi fiyatla getirmişti 90 mı neydi, tr reklamları da yapılmıştı ntv'de billboardlarda falan). oynayıp bitirdiğim aletten hevesimi aldığım da cabası.

tabii o fakir günler geride kaldı artık tv altında tozlu da olsa duruyo fix ps4.
Sosyal ağlarda paylaş

konsol fiyatları zaten tr'de diğer teknoloji cihazlarının yanında resmen bargain gibi kaldı, sıradan bir çalışan bile "alınır ya" diyip alabiliyor. ben mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama eskiden pc ile konsol arasında fiyat uçurumu bu kadar yoktu. gerçi onun sebebi bitcoin ama olsun.

konsolda sorun oyunların pahalı olması. casual kitle dh'den kardeşlik kovalayayım, şöyle alıp satayım'a tam hakim olmadığı için dijital store'u açıp bakınca elbette pahalı geliyor. aynı casual kitle pc'de "torrentten çekerim hehe" dediği için zaten biraz da o ikilemde kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

etkileşim şu ana kadarki en iyilerden biri. şu üstteki gameplay beni biraz daha hypeladı açıkçası. hala düşman sayısını azaltıp ölmelerini uzatmalarını yadırgıyorum ama yukarıdaki oynanışa bakınca random gameplayde bile oldukça iyi iş çıkardığını görüyoruz. özellikle yaratığı havalandırıp sonra arkasındaki ağaca mıhlaması, çocuğun gerçekten de tam arkamızdan vuracakken behind you diye bağırması ve anlık olarak bizle kombolara katılması üstlerine atlaması falan iyi olmuş. companion baya iyi çalışıyor ama bir sürü bug olacaktır kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...