Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

Her türlü alacağım zaten diyerek ekstraları olsun bari diye yapıştırdım pre order.

Pre-order now to get three bonus in-game shields:
• Buckler of the Forge.
• Dokkenshieldr.
• Shining Elven Soul Shield.

Digital Edition also includes:
• Death’s Vow armour set.
• Exile’s Guardian Shield.
• Dark Horse digital comic.
• Dark Horse digital art book.
• Dynamic PS4™ theme.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Bu reboot bu arada yani devam niteliği olsa da aslında yeniden başlamış olan bir god of war serisinin ilk oyunu niteliğinde. 18 nisan sonrası çıkan hiç bir incelemeyi videoyu izlemeyin derim hayvan gibi spoiler olacak içinde.

erken code alan review culardan birinin nadir şikayetlerinden biriydi, spoiler vermeden review`ın güzel yapılamaması.
Sosyal ağlarda paylaş

bitti

9.1

gameplay gow 3'te daha eğlenceliydi, ya da daha özel mi diyeyim, yani gow'a has bi gameplay idi. tamam button masher ama kombolar ve zorluk seviyesi ile gayet eğlendiriyodu. bu sefer ise leviathan ile generic geldi. zaten kamera açısı da bunda başka bir etken. gow değil de sıradan bir oyun oynuyormuş gibi hissettiriyor. ama sonradan açılıyor merak etmeyin.

mekanlar efsane, bence gow serisindeki (sadece ascension'ı bitirmedim, diğer tüm oyunlar en az 2 kere bitirdim, gow3'ü de 5-6 bitirmişimdir) en iyi mekanlar bu oyunda. eh haliyle grafiksel gelişmenin de etkisi vardır ama kuzey bir başka be. hem mitolojiden kaynaklı hem de kuzeyin havasından çok iyi mekanlar yapmışlar. oyun süresi de 15 saat falan ama daha yan görevleri bitirmedim. açık dünya da yine gow havasından uzaklaştırmış ama bu çok sorun değil, sonuçta gow'ta sürekli çizgisel oyunda bi ileri bi geri yapıyorduk hattan çıkmadan.

hikaye güzeeel, beğendim. hiç bi bok verilmiyor yalnız boşuna beklemeyin, son oyunda atladıktan sonra ne oluyor nasıl geliyor falan bağlamamışlar. sadece herşeyi geride bırakmış ailesini kurmuş geçmişinden saklanıyor havası vermişler o kadar. zaten hikaye %99 norse odaklı.

companion olayını da çok yadırgasam da (sony klişeye bağladı çünkü tüm oyunlarında) oyunda baya iyi çalışıyor. henüz update bile olmamasına rağmen sorunsuzdu. çocuk dikkat et arkanda dedi mi hakkaten arkadandan bi tokat yiyosun korunmazsan. saçmalayıp yoluna çıkmıyor engel olmuyor, adam gibi savaşıyor ve açılınca da hakkaten çok işine yarıyor okları. ilerleyiş en gow olan kısım, şunu yapmak için önce mitolojinin şu karakterinden git şunu al ama dur onun için şu engeli geç bunu döv vs. hikaye örgüsü güzel ama.

oyun önemli bir olay ve bilgiyle bitiyor. sanırım 1-2 oyun daha norse'da devam eder. bu kısımda spo'ya girmiyim. yalnız bir kısımda yazıtlarda mısır ve japon mitolojilerinin sembollerini görüyoruz, hatta mısır'a baya bir gönderme yapıyor. lüften gerçekleşsin.

uğraşılmış gençler, hayvan gibi emek vermişler. one shot olayı çok güzel hava vermiş oyuna, grafiksel hata yok denecek kadar az (o da hani ara sahnede armor'un eğilirken koluna girmesi falan). olmuş bu oyun, red dead redemption 2 daha iyi olacak muhtemelen ama bu senenin en iyi yapımlarından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...